Op. Dr. Evren IŞIK

Op. Dr. Evren Işık Hakkında

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2007 yılında mezun olan Op. Dr. Evren Işık, uzmanlık eğitimini 2012 yılında Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Kliniği’nde tamamlamıştır.

Uzmanlık eğitimini tamamladıktan sonra Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Kliniği’nde operatör olarak 3 sene çalışan Işık, kariyerine Denizli Devlet Hastanesi’nde devam etmiştir.

Denizli Devlet Hastanesi’nde 2 sene görev yaptıktan sonra Özel İzmir Can Hastanesi Üroloji kliniğinde göreve başlamış ve şuan hastalarını Özel İzmir Can Hastanesi’nde kabul etmektedir.

Mesleki İlgi Alanları

 

Op. Dr. Evren Işık; Androloji, Rekonstrüktif Penis Cerrahisi ve İnfertilite alanlarında birçok seminere ve eğitime katılarak bu alanlarda deneyim kazanmıştır.

Uzmanlık eğitimi henüz devam ederken birçok komplike penis cerrahisi operasyonunda yer alan Işık, üroloji eğitimini “androlojik cerrahi eğitimi” ile derinleştirmiştir.

Toplamda 2125 operasyona ulaşan androlojik cerrahi deneyimi; kendisini bu alanda en deneyimli isimler arasına sokmuştur.

  • 298 Penis protezi implantasyonu,
  • 756 Rekonstrüktif Penis Cerrahisi (Penis uzatma, penis kalınlaştırma, penis eğriliği düzeltilmesi ve Peyroni cerrahisi),
  • 1215 Mikrocerrahi Varikosel ameliyatı deneyimi ile hastalarının sorunlarına çözüm sunmaya devam etmektedir.

 

Evli olan ve bir kız çocuğu bulunan Işık, hastalarının ve eşlerinin hayat kalitesini arttırmayı hedeflemektedir. Tıbbi olarak çözümü bulunan fiziksel problemlerin giderilebileceği ve aile hayatının temellerinin sağlamlaştırılabileceğini savunan Işık, tabu olarak görülen sağlık sorunlarının teşhis ve tedavisinin önemi hakkında toplumsal farkındalığı arttırmayı amaçlamaktadır.

Sizi Tanıyalım…