Hasta / Danışan Görüşleri

 • se…. ( 24 Temmuz 2020 )
  Konum: Op. Dr. Evren IŞIK Özel Muayenehanesi, AndroKLİNİK
  Hizmet: Penis Eğriliği
  Doğuştan penis eğriliği rahatsızlığım nedeniyle Evren Beye muayeneye gittim. Hastaya yaklaşımı, açıklayıcı net bilgiler, bir hekim olmasının yanısıra cana yakın sıcakkanlı tavrı ve dahası… Kendisine muayeneye olmam ve çok kısa süre içerisinde operasyonun gerçekleşmesi. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum iyi ki varsınız. Yüreği güzel insan Rabbim yolunu daima açık etsin ..
 • e….. ( 26 Mart 2020 )
  Konum: Op. Dr. Evren IŞIK Özel Muayenehanesi, AndroKLİNİK
  Hizmet: Penis Eğriliği
  Doğuştan gelen penis eğriliği sorunumla ilgili çeşitli araştırmalardan sonra Dr. Evren Bey ile görüşmeye karar verdim. Bu güne kadar beklememin sebebi operasyon sonrası iyileşme sürecinin zor olacağı fikriydi ancak Evren Bey’in yaptığı ilk muayene doğrultusunda kendisi aklımdaki sorulara oldukça açıklayıcı yanıtlar verdi ve süreçle ilgili her türlü bilgiyi aktardı. 8 hafta önce operasyonumu oldum ve sonrasındaki iyileşme sürecimde de herhangi bir ağrı yaşamadım ve normal hayatıma devam edebildim. Kendisine, ekibine ve Can Hastanesi’nin tüm personeline ve yönetimine ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.
 • fa…t ( 15 Mart 2020 )
  Konum: Op. Dr. Evren IŞIK Özel Muayenehanesi, AndroKLİNİK
  Hizmet: Penis Eğriliği
  Öncelikle sağlık çalışanı olduğumu belirtmek isterim. Yıllardır sağlık camiasının içinde birisi olarak araştırmalarım sonucunda Evren beyde karar kıldım ve ilk muayene sırasında da kendisine ne kadar güvendiğimi ve tüm süreçte kendi adıma ne yapılması gerekiyorsa tamamıyla güven ve uyum içerisinde yaklaşacağımı belirttim. Kendisi ve asistanı da tüm süreç boyunca son derece ilgiliydi ki özellikle ameliyat öncesi sonrası ve ameliyatın kendisi hakkında detaylı bilgilendirme yapıldı. (Bu durum benim en önem verdiğim özelliklerden birisi) Ciddi bir penis eğriliğim söz konusuydu ve açıkçası Evren beye her ne kadar güvenim tam olsa da yinede bir soru işaretim vardı. Ameliyatım biteli 3 hafta oluyor ve gayet memnunum. Kısacası tüm süreç dahil olmak üzere başından sonuna kadar herşey beklediğimin üstündeydi. Gözünüz kesinlikle arkada kalmadan kendinizi emanet edebileceğiniz bir hekim.
 • mu…s ( 11 Mart 2020 )
  Konum: Op. Dr. Evren IŞIK Özel Muayenehanesi, AndroKLİNİK
  Hizmet: Penise Şok Dalga Tedavisi (EDSWT)
  Öncelikle evren hocam mükemmel bir insan hastasıyla çok ilgili alakalı ve güler yüzlü mesleki bilgisi ve tecrubesiyle, rahatsızlığınız ne kadar kötü olursa olsun uyguladığı tedaviler bi o kadar başarılı. her sorunuza içtenlikle cevaplaması ve piskolojik olarak verdiği destek mükemmel ben peyronie hastasıyım bu güne kadar onca tedavi denedim ama sonuç alamadım evren hocam sayesinde çok iyiyim kendisine ve güler yüzlü asistanı seren hanıma sonsuz teşekkür ediyorum, ve kesinlikle tavsiye ederim androloji olarak bir sıkıntınız varsa hiç çekinmeden tereddüt etmeden hocama gidebilirsiniz iyiki varsınız hocam:)
 • şa…z ( 9 Mart 2020 )
  Konum: Op. Dr. Evren IŞIK Özel Muayenehanesi, AndroKLİNİK
  Hizmet: Penise Şok Dalga Tedavisi (EDSWT)
  Venöz kaçağı ameliyatı oldum.kısa sürede sağlığıma kavuştum.Doktor Evren beyin yakın ilgi ve alakası her türlü takdirin üzerindedir.insan böyle doktorlarla karşılaştığında içine bir sevinç ve mutluluk doğuyor.iletişim yeteneği ve güler yüzü insana büyük moral veriyor.Diyabet hastalığına bağlı damarsal problem yaşayan bütün hastalara tavsiye ediyorum.
 • e….. ( 6 Mart 2020 )
  Konum: Op. Dr. Evren IŞIK Özel Muayenehanesi, AndroKLİNİK
  Hizmet: Penis Eğriliği
  Uzun zamandır korkarak çekinerek ertelediğim penis eğrilği sorunumu evren hocanın bu sitedeki okuduğum başarılı operasyonları ile cesaretlenerek muayene oldum ve kafamdaki soru işaretlerini doğru ve samimi şekilde açıklayarak ameliyat olmaya karar verdim ameliyatım başarı ile gerçekleşti daha önce neden olmamışım dedim evren hocaya seren hanıma sonsuz teşekkür ediyorum tavsiyem benim gibi rahatsızlığı olan insanlar korkmadan çekinmeden evren hocaya gönül rahatlığı ile gidebilirler.
 • b….. ( 5 Şubat 2020 )
  Konum: Op. Dr. Evren IŞIK Özel Muayenehanesi, AndroKLİNİK
  Hizmet: Ereksiyon Bozukluğunda Erkeklik Hormonu Tedavisi
  1 sene önce sertleşme probleminden dolayı Evren hoca ya muayene olduğumda varikosel, sperm kalitesi ve erkeklik hormonu problemlerimin olduğu teşhisi konuldu. 3 ay önce tek taraflı varikosel ameliyatında sonra tedavi süreci başladı ve bugün spermogram testi sonuçlarının 3 ay öncesine nazaran arttığını ve tedavinin güzel sonuçlar verdiğini öğrendim. Evren hocaya ilgisinden dolayı teşekkür ederim. Özel can hastanesin hemşire kadrosuna da ayriyeten teşekkürler.
 • s…. ( 3 Ocak 2020 )
  Konum: Op. Dr. Evren IŞIK Özel Muayenehanesi, AndroKLİNİK
  Hizmet: Sertleşme Sorununda PRP Tedavisi
  benim sorunum da ilgili uzun süredir İnternette araştırma yapıyordum daha evvel maalesef benim derdime çare bulamamıştım açıkça derken Evren Hoca’nın açıklamalarını gördüm ve takip etmeye başladım Haziran ayında kendisini muayene olmak için gittim birçok kişinin de söylediği gibi benimle çok iyi ilgilendi hastalığımın tam olarak teşhisi ne söyledi ve neler yapmam gerektiğini bana anlattı kendimi hazır hissedene kadar bir süreçten geçtim ve Aralık ayında ameliyatımı oldum malum bizim için çok hassas bir yer olduğu için fazlaca korkun vardı Venöz Kaçak ve Sünnet hatası problemi sünnet estetiği denilebilir ikisini tek ameliyatta halletti ve sonraki gün arabamla İstanbul’a geri geldim yaklaşık 1 ay oluyor ve kendimi Gerçekten iyi hissediyorum Evren hoca bir Hekim olmanın dışında iyi bir psikolog iyi bir arkadaş oldu bana zaman zaman belki fazladan soru sormuş olsamda her defasında Beni rahatlatacak sözler söylemeye başardı Bu konuda gerçekten tereddüt yaşıyorsanız veya korkularınız varsa hiç düşünmeden muayenesine gidin derim Çünkü kaybettiniz bütün zamanlar için üzülürsünüz sonrasında Tekrardan çok teşekkür ediyorum İyi ki Evren hoca gibi bir hekimi tanıma fırsatı sağladım.
 • g…k ( 2 Ocak 2020 )
  Konum: Op. Dr. Evren IŞIK Özel Muayenehanesi, AndroKLİNİK
  Hizmet: Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı
  Eşimle birlikte çocuk sahibi olmak için gerekli testleri yaparken eşimde herhangi bir sorun olmadığını öğrendikten sonra erkek olarak gerekli testleri kendimde de yapma gereği hissettim. Bir devlet hastanesinde yaptığım sonuçlarda ufak bir varikoselimin olduğunu spermiogram testinden ve ultrasondan sonra daha anlamlı bir tanı koyulabileceğini doktorum söylemişti. Ancak spermiogram testinde de morfoloji ve sayıca yetersizlik ile ultrasonda çift taraflı varikoseli görünce bu işin mikrocerrahi ile alanında uzman bir doktorla çözülebileceğini düşündüm. Yoğun araştırmalardan sonra eşimle Evren hocayı bulduk. Kendisi ilgi, alaka, dürüstlük ve hasta halinden anlamasıyla 10 üzerinden 10 alacak doktorlardan. Sizin halinizi anlıyor ve size olayları tam anlamıyla anlamanız için 1 saate yakın çizerek açıklayarak artısını eksisini anlatarak anlamanızı sağlıyor. 18 Ekimde çift taraflı varikosel ameliyatımı oldum. 1 gün içerisinde taburcu oldum. Ve şu anda çok iyiyim tamamen iyileştim 1 haftalık bir süreçten sonra da kendi günlük yaşamınıza yavaş yavaş adapte oluyorsunuz. Post-op sonrası ilgi alaka ve hastasını merak edip sorması da cabası kendisine çok teşekkür ederiz. Inşallah güzel haberler aldığımız zaman kendisi ile de paylaşmak isteriz. Asistanı seren hanıma da kendisine de teşekkür eder başarılarının devamını dilerim…
 • k… ( 31 Aralık 2019 )
  Konum: Op. Dr. Evren IŞIK Özel Muayenehanesi, AndroKLİNİK
  Hizmet: Penis Eğriliği
  Penis eğriliğine bağlı rahatsızlığımdan ötürü Dr. Evren Bey’e başvurdum. Baştaki tedirgin halimi kendisinin sıcaklığı ve pozitifliği çok kısa sürede dağıttı. Ayrıca bilgi ve tecrübesiyle aktardığı detaylı açıklamalar kendisine olan güvenim ve inancımı emin kılarak, memnun bir şekilde muayeneden ayrılmamı sağladı. Sonrasında sorunsuz bir ameliyat ve ağrısız geçen iyileşme süreci ve kendisinin bu süreçteki hasta takibi,ilgi ve alakası, hastasını herzaman güvende hissettiren tutumu,her adımıyla memnuniyet verici bir tedavi süreciydi. Dr. Evren Bey’e ulaşmak ve tedavi olmak ayrıcalık olduğunu düşünüyor ve kendisine herşey için çok teşekkür ediyorum.
 • s… ( 30 Aralık 2019 )
  Konum: Op. Dr. Evren IŞIK Özel Muayenehanesi, AndroKLİNİK
  Hizmet: Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı
  Mükemmel bir doktor. Kendisine aynı anda Varikosel + Penil Protez ameliyatı oldum. Görüşme ve muayene için ilk gittiğim günden bu güne kadar ilgi ve alakası gerçekten mükemmel. İyi ki Evren Bey gibi bir doktorum var. Kendisine buradan çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız Evren Hocam. Beni tekrar hayata bağladınız.
 • a….ö ( 19 Aralık 2019 )
  Konum: Op. Dr. Evren IŞIK Özel Muayenehanesi, AndroKLİNİK
  Hizmet: Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı
  10 aylık evlilikten sonra eşimle beraber bebek sahibi olabilmek için herhangi bi engel olup olmadığı hakkında bilgi sahibi olmak için özel bi hastaneye kontrole gittik. Eşimin sonuçlarında herşey normaldi fakat benim test sonuçlarlarıma göre değerler çok düşüktü bunun sebebi olarak ta ultrason sonuçlarına göre sol varikosel tanısı konuldu.Ve üroloji doktoru acil varikosel ameliyatı olmam gerektiğini söyledi.Ben de biraz araştırması yaparak varikosel ameliyatı olunacaksa hastalığın tekrar nüksetmemesi için mikrocerrahi varikosel ameliyatı olmam gerektiğini öğrendim.Bu ameliyatı da bulunduğum il ve ilçede yapan bi hastane olmadığını farkettim.İnternette yaptığım araştırmalar sonucu buradaki olumlu yorumları da okuyarak hocam hakkında bilgi sahibi oldum ve kendisinden 12 kasım a randevu aldım. Muayene de Evren hocam hastalık ve ameliyat hakkında beni en ince detayına kadar bilgilendirdi ve bana 2 gün sonrasına ameliyat günü verdi ve 14 kasım perşembe günü mikrocerrahi varikosel ameliyatımı yaptı.Ertesi sabah ta beni taburcu etti.
  Kendisi hasta psikolojisinden iyi anlayan, güleryüzlü, işini çok iyi bilen bi cerrah.bu arada 2019 yılının en iyi doktoru ödülünü almıştır. Tebrikler, Başarılarınızın devamını dilerim hocam. Hiç tereddüt etmeden gidebileceğiniz bi doktor.
  Allah’ın izni Evren hocamın da yardımlarıyla İnşAllah yakın zamanda bebek sahibi olucam.
  Evren hocam ve asistanı Seren hanıma herşey için teşekkürler ve saygılar…
 • ha…a ( 4 Aralık 2019 )
  Konum: Op. Dr. Evren IŞIK Özel Muayenehanesi, AndroKLİNİK
  Ağustos ayında penis eğriliği sorunumdan dolayı Evren Bey’i ziyaret etmiştik,aldığımız randevu sisteme kaydedilmemiş ve randevumuz aslında oluşmamışken Evren Bey yoğun ameliyat gününde olmasına karşın bize 1 saatini ayırdı ve bu sorunu,çözümünü detaylıca anlattı. Daha sonra Kasım ayı için ameliyat tarihi aldık. Kendisi çok iyi bir cerrah ve en önemlisi de çok iyi bir insan;o kadar güler yüzlü,cana yakın,insanı pozitifliğe sürükleyen biri ki anlatamam. Ameliyattan sonra pansuman vb. gibi bütün işlerimle birebir kendisi ilgilendi. Hayatımda gördüğüm en iyi doktor olarak kalacak benim için. Asistanı Seren Hanım da bir o kadar güler yüzlü ve yardımsever. Ayrıca geçtiğimiz günlerde Evren Hocam Yılın Doktoru ödülüne layık görüldü. Çok tebrik ediyorum,başarıları daim olsun. Evren Hocam’a ve tüm Androklinik ekibine teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.
 • gü…ş ( 29 Kasım 2019 )
  Konum: Op. Dr. Evren IŞIK Özel Muayenehanesi, AndroKLİNİK
  Hizmet: Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı
  Daha önce teşhisi konulmuş varikosel hastalığım ile ilgili doğru bilgilendirilmediğim için tavsiye üzerine Evren Bey’den görüş almaya gittim. Kendisi gerek bilgi olarak gerekse bilginin bana doğru bir şekilde aktarılması olarak hastalığımı çok başarılı bir şekilde yorumladı. Kısa bir süre sonra mikrocerrahi yöntemi ile varikosel ameliyatımı gerçekleştirdi. Ameliyattan önce kendisine karşı tam olan güvenimi ameliyattan sonra da boşa çıkarmadı. Hiç bir komplikasyon ile karşılaşmadım. Eğer kendisine daha geç gitseydim kalıcı bir sorunla karşılaşmam muhtemeldi, bu sebeple kendisine teşekkür ediyorum.
 • ha…a ( 15 Kasım 2019 )
  Konum: Op. Dr. Evren IŞIK Özel Muayenehanesi, AndroKLİNİK
  Hizmet: Penis Eğriliği
  Hayatımda ilk defa ameliyat oldum, o da bana kalırsa organlar arasında en mühim olanlarından bir tanesiydi ve şaka veya riske gelemezdi. Çok düşündüm ve karar alıp harekete geçtim. Evren Bey, abartmıyorum Türkiye’de alanında belki de tek isim. Kendisi, hasta psikolojisini çok iyi biliyor ve sizi bütün endişelerinizden arındırıyor. Detaylıca sorunun her şeyini, operasyonda neler yapılacağını anlatıyor, bilgilendiriyor. Eğer sizde de aslında oldukça fazla gözüken bu sorundan varsa gözünüzü kırpmadan Evren Hoca’yı tercih edebilirsiniz. Gerçekten çok başarılı bir ameliyat gerçekleştirdi. Operasyondan 1 ay geçmesine 2 gün kala iyileşme büyük oranda gerçekleşti. Evren Hoca, hastalarıyla ilgilenen, sorularınızın hiçbirisini cevapsız bırakmayan, güler yüzlü muhteşem bir doktor. Siz de bu sorunu daha fazla ertelemeyin ve Evren Hoca’ya gelin. Emin olun memnun kalacaksınız.
 • es…. ( 11 Kasım 2019 )
  Konum: Op. Dr. Evren IŞIK Özel Muayenehanesi, AndroKLİNİK
  Hizmet: Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı
  14 Ekimde sol varikosel ameliyatımı gerçekleştiren Dr. Evren Beye çok tesekkúr ederim, kendisi pozitif tavirlari, teşhis anından ameliyat sonrasına kadar her aşamada tüm ayrıntıları anlatması ile operasyonu stressiz şekilde geçirmeme çok yardımcı oldu. Ameliyatım çok başarılı şekilde gerçekleşti ,ameliyat sonrası hiç problem yaşamadım kendisine tekrar teşekkür ederim, başarılarının devamını dilerim.
 • e….. ( 29 Eylül 2019 )
  Konum: Evren Işık Muayenehanesi
  12 temmuzda daha önceden ameliyatini oldugum ve sonradan nükseden sol varikosel ameliyatimi oldum. Evren hocanın hastalarına olan ilgisi ve işindeki özgüveni hiçbir şekilde tartışılamaz.. Daha önceden oldugum ameliyat sonrası oluşan ağrılarım için girdiğim araştırma sonucu internetten Evren hocayı buldum. Muayeneye gittiğimde beni oldukça profesyonelce ve içimi rahatlatacak şekilde bilgilendirdi ve sol tarafımdaki varikoselin nüksettigini ve tekrardan mikrocerrahi ile ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Bu surecte Evren hoca içimi o kadar rahatlattı ki kendine olan özgüveni, işindeki başarısı ve hastasi ile olan iletisimi bende hiç soru işareti bırakmadı. Sonuç olarakda oldukça konforlu bir ameliyat ve iyileşme süreci geçirdim. İşlemden bir gün sonra evime dönebildim ve cuma günü ameliyat olup pazartesi kendi isteğimle (biraz dikkatli olarak) iş başı yapabildim. Çünkü ameliyata bağlı herhangi bir ağrı veya gunluk hayatıma donmemi engellicek hicbir durum yoktu.Çok konforlu bir iyileşme süreci geçirdim. Ve bu süreçte Evren hoca gerek arıyarak gerek mesaj atarak durumumu herhangi bir ağrim olup olmadığını sordu. Bütün bunlar benim icin cok degerliydi. Bu süreci bu şekilde atlatmamı sağladığı için Evren hocaya teşekkür ederim.
 • ba…n ( 17 Eylül 2019 )
  Konum: Evren Işık Muayenehanesi
  Hizmet:Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı
  Bu sene çocuk sahibi olma istediğinizden ötürü yaptirdigim çeşitli spermiyogram testlerinin ve renkli dopplerin sonucunda bilateral varikosel hastası olduğumu öğrendim. Evren hocam muayenesi ve kendi guvendigi labaratuvardan incelediği spermiyogram testi ile çözümün ameliyat olacağını söyledi. 27 Ağustos’ta ameliyat oldum şu anda ameliyat noktalarım kapandı bir problem yok. Kendisi süreç hakkında bizi gayet net bir şekilde bilgilendirdi. Yaklasimi harikaydı. Su anda kullanmamı istediği vitamin desteğini aksatmadan kullanıyorum . 3 -6 ve 9 . Aylardaki testlerin olası gelişmeyi daha iyi görebilecegimizi belirtti . Umarım gerçekleşir. Kendisine , asistanı Yıldız hanıma ve ameliyat ekibine teşekkür ederim.
 • oz…. ( 11 Eylül 2019 )
  Konum: Evren Işık Muayenehanesi
  Hizmet:Sünnet
  Evren hocamla sosyal medya aracılığıyla tanıştık. Oğlumu sünnet yaptırmak istiyordum ve Evren hocamın sinir koruyucu sünnet operasyonunu nasıl gerçekleştirdiğini öğrenmek için randevu aldım. Kendisi süreci detaylı bir şekilde anlattı. Bize karşı hep kibardı. Sünnet operasyonu sorunsuz bir şekilde tamamlandı. Sünnet sonrası yapmamız gerekenleri detaylı biçimde anlattı ve oğlum 1 hafta içinde iyileşti. Teşekkür ediyorum Evren hocam.
 • ha…. ( 11 Eylül 2019 )
  Konum: Evren Işık Muayenehanesi
  Yaklaşık 2 ay önce kontrol amaçlı Evren Beye muayene olmam sonucunda varikosel hastalığım ortaya çıktı. Kendisi bu süreci en başından sonuna kadar en iyi şekilde bize aktardi ve aklımda herhangi bir soru işareti kalmadan ameliyat olmaya karar verdim. Operasyon öncesi ve sonrasi tüm süreçleri kendisinin işine hakimiyeti , samimiyeti ve içtenliği sayesinde sorunsuz bir şekilde geçirdim. Çok kısa bir sürede iyileşerek normal hayatıma devam ettim. Bu süreçteki desteği için Evren Bey’e ve asistanı Yıldız Hanım’a teşekkür eder, kariyerinde başarılarının devamını dilerim…
 • a….. ( 8 Eylül 2019 )
  Konum: Evren Işık Muayenehanesi
  Muğladan doktorumuza muayene olmak için gittik. Doktorumuz çift taraflı varikosel teşhisi koydu. Hastalığı ve sürecini detaylı ve anlaşılır bir şekilde anlattı. 31 temmuzda çift taraflı varikosel ameliyatı oldum.Ameliyat sonrasında da yine tüm içtenliği ve samimiyetiyle telefonlarımiza cevap verdi.Doktorumuza ve ekibine güler yüzü ve samimiyeti için teşekkür ederim. Kesinlikle güvenebileceğiniz bir doktor.
 • di…. ( 5 Eylül 2019 )
  Konum: Evren Işık Muayenehanesi
  Hizmet:Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı
  Öncelikle doktorumuz sevgili Evren Bey ve çok değerli ekibine buradan birkez daha teşekkür etmek istiyorum. Ben Evren Bey e varikosel teşhisi nedeniyle başvurdum. Yapılan muayeneler ve tetkikler sonucunda operasyona karar verildi. Bu aşamada Evren Bey in bizimle olan iletişimi hastalığımızla ilgili bize ayrıntılı bilgi verişi ve pozitif enerjisi bu süreci çok daha kolay geçirememizi sağladı. 31 Temmuz da mikrocerrahi yöntem ile sol varikosel operasyonumu kendisi gerçekleştirdi. Bir günlük hastane ıstırahatinden sonra ertesi gün taburcu oldum. Ortalama bir hafta içinde günlük hayatıma geri dönebildim. Bu sürecte çok agrım da olmadı.
  Buradan birkez daha teşekkür eder meslek hayatınızdaki başarınızın devamını dilerim.
 • mu…r ( 5 Eylül 2019 2019 )
  Konum: Evren Işık Muayenehanesi
  Hizmet: Venöz kaçak tedavisi
  Bana venöz kaçak teşhisi konulmuştu. Bir süre sonra internet ortamında Dr. Evren IŞIK’ın makalesine denk geldim. Makalede özetle ” havuzda kaçak varsa yeni musluklar takmanın anlamsız olduğu, kesin çözümün havuzdaki kaçağı kapatmak olduğu ” yazıyordu. Yani damarda kaçak varsa damarlardaki kanı ilaç yoluyla artırmanın anlamsız olduğu, kesin çözümün kaçağın olduğu damarı devre dışı bırakmak olduğu yazıyordu. Bana mantıklı geldi. Üstelik ömrümün bundan sonraki bölümünü ilaç kullanarak geçirmek istemiyordum. Hemen randevu aldım ve yaklaşık bir ay önce ameliyat oldum. Şu anda iyiyim çok şükür. Ameliyat izini ise ben bile farkedemiyorum. Çok ince çalışılmış.
  Doktorluğun insanların yaşadığı sorunlara kalıcı çözümler üretmek olduğunu düşünüp uygulayan Dr. Evren IŞIK’a teşekkür ediyorum.
 • ur…n ( 5 Eylül 2019 )
  Konum: Evren Işık Muayenehanesi
  Hizmet:Normal Randevu
  Evren Hoca ile varikosel rahatsızlığım olduğu icin bir tanıdığımın vasıtası ile tanıştık. Sizi ilk karşıladığı andan itibaren enerjisini yaymaya başlıyor. İşinin ehli olduğunu, rahatsızlığınızı anlatırken belli ediyor. Hastalığım evresini ve durumunu anlattıktan sonra ameliyat olmam gerektiği ortaya çıktı ve ameliyat oldum. Şuan ameliyatımın 2. haftasındayım ve eski sağlığıma kavuştum diyebilirim. Bu süreç sonunda branşında en iyi doktorlar arasında olduğundan emin oldum.
 • ka…. ( 4 Eylül 2019 )
  Konum: Evren Işık Muayenehanesi
  Hizmet:Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı
  Dr evren beyle varikosel rahatsızlıgım nedeniyle tanıstık. Muayeneye gittigimde bana rahatsızlıgım ile ilgili olabilecek tüm olumlu olumsuz herşeyi uzun uzun anlattı. Ameliyatla ilgili cok kaygılı olmama rağmen bana cok guven verdi. Geçtiğimiz hafta ameliyat oldum.Gayet iyi geçti ameliyatım. Evren bey ameliyat sürecinde de sonrasında benimle yakından ilgilendi. Bence hekimliği de insanlıgı da tartışılmaz.sizinde bu tarz bir rahatsızlığınız varsa kesinlikle evren beyi önerebilirim.Kendisine bir kez daha çok teşekkür ederim.
 • ok…n ( 4 Eylül 2019 )
  Konum: Evren Işık Muayenehanesi
  Merhabalar, Evren hocam ı tanımam sosyal medya aracılıgıyla oldu. Nüks etmiş tek taraflı(sol) varikosel hastalıgıma tedavi arayışı içerisindeydim ve iyi ki de tanımısım diyorum. Kendisini ziyaret ettiğim ilk günden itibaren hep güler yüzlü ve ilgili ve de bilgili olduğunu her daim hissettirmesi sayesinde ameliyatıma karar verdim.. Kendisi muayene sonrası hastalıgımı o kadar iyi ve acık bir sekilde anlattı ki (kagıt kalem ile çizmek dahil) o an dogru yerde oldugumu anladım. Operasyon sırasında da hiçbir zorluk yaşamadım ve ameliyat esnasında dahi beni bilgilendirmeye devam etti kendisi.. Gayet iyi bir şekilde sonuçlandı. Sonrasında da hiçbir şekilde bir ağrım olmadı ve komplikasyon da yaşamadım. Hatta ameliyattan bir(1) gün sonra arabamı kullanarak hastaneden ayrılabildim rahatca, aynı şekilde bir(1) hafta sonra ilk kontrolüme giderken hiç ameliyat olmamıs gibi gittim. Su an bir(1) ay gecti ve gayet iyi hissediyorum kendimi.. Evren Hocama göstermiş olduğu ilgiden, samimiyetinden ve yüksek enerjisinden dolayı kendisine bir kez daha sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum..
 • er…. ( 6 Ağustos 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Merhabalar çok yakın bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Evren Hocamla tanıştım.Muayene ve testler sonucunda çift taraflı varikosel ameliyatı olmam gerektiğini öğrendim
  Sağ olsun Evren Hocam bu hastalık ve ameliyatla ilgili detaylı bir bilgilendirme yaptı.
  Ameliyat sırasında ve sonrasında hiçbir sıkıntı yaşamadım ameliyatın üzerinden bir ay geçti.
  Evren Hocama göstermiş olduğu ilgiden samimiyetinden ve yüksek enerjisinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim.
 • in…ç ( 6 Ağustos 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Penis Eğriliği
  Penis eğriliği olduğunu farkettiğimde çok şaşırmıştım. Daha önce böyle bir konu duymadigim için fakat Evren beyle tanışana dek. Sıcak karşılaması, ilgisi, konu hakkında detaylı bilgilendirmesi yaklasik 45 dakika cizerek durumu anlatip içimi rahatlatmıştı. Bu durumun aslında normal olduğunu anlamıştım o vakit. Ameliyat esnasında kesinlikle zorluk çekmedim ve Su an eskisinden daha iyi daha güçlü hissediyorum kendimi. Çözümü olmayan bir durum yok Evren beyle … böyle bir sorunla karşılaşırsanız kesinlikle Evren beye güvenebilirsiniz. Daha fazla beklemeyin sağlığınızı riske atmayin unutmayın ki bizi yoran şeyler kenarda beklettiklerimizdir.
 • mu…1 ( 6 Ağustos 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Doktor Evren beye varikosel ameliyatı için gittim . Kendisi hastalığimla ilgili beni her türlü bilgilendirdi ve başarılı bir operasyon yaptı ameliyattan sonra kısa zamanda toparladım kendisine teşekkür ederim. Herkese allah şifa versin inşallah.
 • fu…n ( 5 Ağustos 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Penis Eğriliği
  Penis eğriliğim sebebiyle doktorumu 2 kez ziyaret ettim.Bizi karşılaması ve muayene esnası ve sonrasında yaklaşımı ve davranışları çok kibar ve nitelikliydi.Benim bu hastalığımla ilgili kafamda çok soru işaretleri vardı ama Evren bey net bilgilendirmeler yaparak bütün bu soru işaretlerinden arınmamı sağladı.Daha sonrasında ameliyatımı oldum.Ameliyatım çok iyi geçmiş.Ameliyat sonrasında taburcu olana kadar günlük muayene ve pansumanlarımı bizzat kendileri ilgilendi.Taburcu olduktan sonra tekrar kontrole geldiğimde yine aynı sıcakkanlılık ve kibar tavrıyla karşıladı ve en iyi sekilde ilgilendi.Ben Evren beyden cok memnun kaldım ve her şeyiyle bir uzman.
 • rb…5 ( 1 Ağustos 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Üretra Ameliyatı
  Hocam bizim sizinle hikayemiz çok ama çok farklı.Belki de binlerce kez ameliyata girdiniz ama en zoru babama yapmış olduğunuz ve başarılı olduğunuz ameliyattır.
  Babam Ahmet Başaran .
  Ankara Atatürk eğitim ve araştırma Hastanesi’nde çalıştığınız dönemlerde Tokatlı bir hastanız vardı.
  Bir gece yarısı ameliyata almıştiniz ,genel anestezisiz ameliyatını yapmak zorunda kalmistiniz.
  Maalesef babamın uretra darlığı için Tokat’ta ameliyatını yapan doktorlar bu basit ameliyatıni yapamayınca cinsel organı ve çevresi enfeksiyon kapmış , binbir riskli halde olan tabloyu en zor şartlarda yapmayı basarmistiniz.
  O gunlerin ustesinden gerek hekimliginizdeki basariniz gerekse sapasaglam karakterinizle bize verdiğiniz güvenle aşmayı basarmistik.
  Babam çok şükür şuan hiçbir problem yaşamadan ürolojik anlamda yoluna devam ediyor 🙂
  Annemin,babamın sizlere coook selamı var.
  İyi ki varsınız.
 • ha…. ( 2 Temmuz 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı
  Evren hoca benim için sihirli parmaklara sahip bir doktor. Uzun araştırmalar sonucunda Evren Hocayı bulduk. İlk muayeneye gittiğimizde bizi güler yüzle karşılaması ve ne kadar ilgili ve de bilgili olduğunu hissettirmesi sayesinde daha ilk andan doğru yerde olduğumuzu anladık. Çünkü kendisi sadece alanıyla
  ilgili değil, psikolojik olarak da insanı rahatlatan bir şekilde yaklaşıyor. Daima güleryüzle ve arkadaş gibi yaklaşıyor. Daha önce ameliyat olma konusunda şüphelerim vardı. Ancak evren hoca yaklaşık 45 dakika kadar hastalıkla ilgili tüm detayları anlattı ve aklımızda hiçbir soru bırakmadı. Kendimi daha fazla düşünmedim ve kendisine emanet ettim. 20 haziran günü ameliyatım gerçekleşti. Operasyon sırasında hiçbir zorluk yaşamadım. Gayet iyi bir şekilde sonuçlandı. Sonrasında da hiçbir şekilde bir ağrım olmadı ve komplikasyon da yaşamadım. Şu an 12. Günüm. İlk hafta kontrolüme giderken hiç ameliyat olmamış gibi gittim. Şu anda çok daha iyiyim. Hepsi Evren Hocanın sayesinde. Herkesin karşısına Allah Evren Hoca gibi bir doktor çıkarsın. Kendisine bir kez daha sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. (Harun Demir)
 • h….r ( 23 Haziran 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı
  Eşimin düşük yapmasından sonra genel tahlil ve tetkikler yaptırmaya başladık. Yapılan teşhislerde sol tarafımda varikosel verileri görüldü.. nasıl bir hastalıktır diye bugüne dek hiçbir şekilde bilgi sahibi değildim.. internet araştırmamız sonucu evren bey’le tanıştık beni ve eşimi karşılaması çok sıcaktı ve elinde kalemi kağıdıyla çizerek konuyu açıklaması aydınlatıcıydı… karşısındaki hastaya güven vermesi işinde ne kadar iyi olduğunu gösteriyor açıkcası… ameliyat olalı 1 ay oldu nerdeyse gayet iyiyim… güzel sonuçlarla tekrar dönücem inşallah… hocam elinize yüreğinize sağlık…teşekkür ederiz herşey için…( h.tunar)
 • a….. ( 17 Haziran 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Penis egriligi sikayetiyle evren hocaya basvurdum basarili ameliyatlarindan oturu kendisini tercih ettim daha once baska bir doktora basvurmustum olamamistim evren hoca sayesinde korkumu astim ameliyat oldugumun farkina bile varmadim ameliyatin olus seklini en ince ayrintisina kadar anlatti urolugun yani sira bir psikolog gibi ruhunuzada hitap ediyor ilgi alakasi muhtesemdi pansumanuna kadar kendi yapip benimle cok yakindan ilgilendi yillardir sure gelen sorunumu sayesinde astim ameliyat sonrasida ilgi alakasi hep devam etti tesekur ederim evren hoca
 • kr…ş ( 15 Haziran 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı
  Evren bey ile sağlık ile ilgili sosyal Web siteleri vasıtasıyla araştırmalarım sonucu tanıştım. Ve varikosel ameliyatı oldum. Benim tanıdığım ve şimdiye kadar doktor hasta ilişkilerinin dışında çok samimi ve konuyu en anlaşılır şekilde anlatan hiç usanmadan istediğiniz soruya açıkça cevap veren çok bilgili çok samimi ve gayet yakın ve pozitif enerjisi olan birisi. İlk andan itibaren ameliyat zamanına ve sonrasına kadar ilgisi aklınıza takılan her konuyu gayet rahat sorabileceğiniz ve hiç usanmadan defalarca anlatan birisi. Ben hem hekimliği hem insan i olarak çok taktir ettiğim ve herkese tavsiye edebileceğim bir doktor. Kendi uzmanlık alanında en iyi doktor bence kendisini tanıdığım İçin çok şanslıyım.
 • an…n ( 8 Haziran 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Varikosel Şikayeti
  Sol tarafımda olan varikosel rahatsızlığım sebebi ile araştırmalarım sonucunda Evren beye muayene oldum. Muayene sonrasında sağ tarafımda da varikosel başlangıcı olduğunu ve çift taraflı varikoselin tek taraflı varikosellere göre daha agrasif olduğunu öğrendim. Muayene sonucunda mevcut değerlerimi korumak için ve ileride büyük sorunlarla karşılaşmamak için micro cerrahi tekniği ile ameliyat olmamın benim için iyi olacağını söyledi. Evren beye gitmeden önce ameliyat olup olmama konusunda kararsızdım. Fakat Evren bey tecrübesi ve bilgisi ile sohbet eşliğinde nasıl bir ameliyat olacağı hakkında ayrıntılı şekilde bilgilendirmesi sonucunda, mevcut değerlerimi korumak ve ileride daha büyük sorunlar ile karşılaşmamak için doktoruma güvenerek gönül rahatlığı ile ameliyat olmaya karar verdim. Tüm sorularımı dahi cevaplayarak açıkcası aklımda hiçbir soru işareti bırakmadı. 17 Mayıs tarihinde çift taraflı varikosel ameliyatı oldum ve başaralı bir ameliyat olduğunu söyledi. Üzerinden 22 gün geçti. Şuan ameliyat sonrası iyileşme sürecindeyim herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Bundan sonra Evren beyin kontrolü altında olacağım. Gerek ameliyat öncesi gerek ameliyat esnasında gerek ise ameliyat sonrasındaki ilgi ve alakası için ve güler yüzü için kendisine ve asistanı yıldız hanıma çok teşekkür ediyorum.
 • s….. ( 30 Mayıs 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı
  Merhabalar allah kimseyi hastahanelere dusurmesin ama dusurursede evren bey gibi isini seven konusunda uzman doktorlarin ellerine dusursun kendisine guvenerek cift tarafli varikosel ameliyati oldum. Ameliyattan onceki surecte hicbir sorumu havada birakmadan, bikmadan, sıkılmadan, cevapladi ve beni genis bir sekilde aydinlatti.Şuan ameliyat sonrasi iyilesme surecindeyim cok sukur hicbir sıkıntı olmadan guzel geciyor ve evren beyin ameliyattan onceki ilgive alakasi ameliyattan sonrada devam ediyor kendisine cok tesekkur ediyorum…
 • en…n ( 30 Mayıs 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı
  Varikosel teşhisi konuldu araştırmalar sonucunda Evren Işık hocamızı bulduk çok güler yüzlü karşıladı hastaligimin ileri seviyede olduğunu ve ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Ayın 20 sinde ameliyat oldum çok başarılı geçtiğini söyledi Evren hoca Evren hoca ve ekibine teşekkürlerimi sunuyorum böyle bir işlem durumunda düşünmeden kendinizi Evren hoca ya teslim edebilirsiniz.sonra neden başka bir yere gittimde Evren hoca ya muayene veya ameliyat olmadım demeyin.
 • i….. ( 24 Mayıs 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı
  Evren beye 1 ay önce ameliyat oldum.Ameliyattan bir gün sonra hemen toparlandım.İlgisi,bilgisi,güleryüzüyle çok kaliteli bir insan,bir doktor herşey için çok teşekkür ederiz..
  Daha güzel haberlerle tekrar görüşmek umuduyla..İyiki varsınız..
  İ.S
 • ah…t ( 23 Mayıs 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı
  Sol varikosel şikayetiyle doktoruma başvurdum Odanıza girer girmez vermiş olduğunuz müthiş enerji ve güven, muayene , testler sırasında gösterdiğiniz içten ve gercekci yaklaşım, adım adım tedavi şeklini net olarak bana açıklayıp tüm sorularıma verdiginiz net bilgiler için teşekkürlerimi iletmek istiyorum.
  İŞİNE HAKİMİYETİYLE ALANINDA MÜKEMMEL BİR DOKTOR
 • hi…i ( 23 Mayıs 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Internet ve sosyal medyayı araştırınca Evren Bey’e ulaşmak, kendisiyle iletişim kurmak çok kolay oldu. Tek tarafta dev hidrosel olarak tabir edilebilecek bir sıvı birikimi vardı. Kısa sürede ameliyata girip hızlı bir iyileşme süreci yaşadım. Kendisine bu platform aracılığıyla ayrıca teşekkür ederim.
 • do…. ( 23 Mayıs 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  1 ay önce sol testiste ağrı ve şişlik şikayetiyle evren beye gittim. Varikosel tanısı konuldu. Kendisi güzelce ameliyat neden olmam gerektiğini olmazsam ne gibi sorunlarla karşılaşacagımı anlattı ve yaklaşık 3 hafta önce ameliyat oldum. Şu anda toparlamaya başladım ağrılarım ve şişliğim azaldı. Evren bey ameliyat öncesi ve sonrasında çok ve ilgili davrandı kendisine teşekkür ederim
 • h…. ( 23 Mayıs 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Daha öncesinde bi kaç doktora daha başvurduk ama istediğimiz ilgi ve bilgiyi alamdık. Araştırmaların sonunda Evren beye gitmeye karar verdik. Gittiğimiz an çok güzel güller yüzle karşılandık ve ve sabırla herşeyi anlattı test sonuçlar varikosel olduğunu tespit ettildi . Yakın zaman önce de ameliyat geçirdim ve ilgisi ve samiyetinden dolayı çok memnun kaldık. Hastalarına kesinlikle çok önem veren ve işini severek yapan bir doktor.Evren Bey’e ilgisi, sıcak davranışları ve profesyonelliği için çok teşekkür ederiz.
 • ze…. ( 13 Mayıs 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı
  10.05.2019 tarihinde eşim varikosel ameliyatı oldu. Ilk randevumuzda ameliyat günümüzü aldik. 3. gittiğimiz doktordu. Hiç bir doktor bizi bu şekilde bilgilendirmemisti. Gerek ameliyat öncesi gerekse ameliyat sonrası çok ilgiliydi. Çok memnun kaldık. Dönüşte arabayı eşim kullandı o derece rahat bir operasyondu. Çok teşekkürler her şey için.
 • e….. ( 7 Mayıs 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı
  Uzunca araştırmalardan sonra gitmekte karar kıldığım Dr. Evren Bey’in alanında yeterli donanım ve güncel literatür bilgisine sahip olduğu konuşmalarından hemen anlaşılıyor. Bu da insanda “emin ellerde” olduğu hissi vererek karar almayı kolaylaştırıyor. Ameliyat kararı alma sürecinden ameliyat sonrası iyileşme sürecine kadar her şey olumlu gelişti.Dr. Evren Bey, sahip olduğu bilgi ve donanımın yanında aynı zamanda iyi bir cerrahi hekimi. İşini son derece titizlikle yapıyor. Ameliyat spinal anestezi ile yapıldığı için bu titizliği ameliyat sırasında fazlasıyla hissediyorsunuz. Öncelikle bağlanmaması gereken damarlara “zarar vermemek” sonrasında da ilerde tekrar varisleşme ihtimali olan bağlanmamış damar bırakmamak için dokuları mikroskop altında tek tek işliyor. Takip ettiğim kadarıyla çok sık mikrocerrahi varikoselektomi ameliyatı yapan bir hekim Dr. Evren Bey. Bu da tecrübeyi beraberinde getiriyor. Ayrıca samimi, fazlasıyla açıklayıcı ve güler yüzlü kişiliği de en büyük artılarından biri. Kısacası varikoselden yakınan kişilere Dr. Evren Bey’i içtenlikle tavsiye edebilirim.
 • g….. ( 7 Mayıs 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Üroloji Randevusu
  Greetings to all, I’ve had varicocele surgery years ago, but then the left testicle also formed Hydrocele…I came to Turkey to be operated from Colombia. As a result of long research, I met the Op. Dr. Evren ISIK.He’s a knowledgeable, smiling, pleasant person.
  I met him, we decided to operate the Hydrocele. He explained to me very well before and after the surgery.Firstly, to Mr. Op. Dr. Evren, and he’s Assistant Ms, Nilay, thank you very much for their help.The surgery was very successful, I didn’t feel any pain or etc.I’m glad it’s back to my old health.I highly recommend it to everyone.You can rely on him and his team.Op. Dr. Evren ISIK He’s the best urologist I’ve ever known…
  Saludos a todos, yo tuve una cirugía de varicocele hace varios años, luego de ella mi testiculo izquierdo también formó Hidrocele…
  Vine a Turquía para ser operado desde Colombia. Como resultado de una larga búsqueda, encontré al Dr. Evren ISIK. El es una persona con conocimiento, sonrriente y agradable. Me reuní con el, nosotros decidimos hacer la operación de Hidrocele. el me explicó todo muy bien antes y después de la cirugía.
  En primer lugar quiero agradecer por su ayuda al Dr. Evren y a su asistente Señorita Nilay.La cirugía fue muy exitosa., no sentí ningun dolor.
  Yo estoy muy feliz de que haya regresado mi salud. Usted puede confiar en el y su equipo.
  El Dr. Evren ISIK es el mejor urologo que he conocido.Gunes Gurgoz
 • hf…0 ( 4 Mayıs 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Konusunda uzman ve hastalarıyla çok ilgilenen bir doktorumuz .Venöz yetmezlik operasyonu oldum.Dogru teşhis ve tedaviyle sağlığıma kavuştum. Her zaman tavsiye edebilecegim bir doktor.
 • al…s ( 30 Nisan 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Evren hocama genel muayane için gittiğimde sol varikosel nüksü oluştuğunu öğrendim Daha önceki ameliyatım da özel bir hastanede olmasına rağmen nüks oluşması beni fazlasıyla üzdü Evren hocam ameliyatın detaylarını tekniğini anlatınca tekrar ameliyat olmaya karar verdim başarılı bir ameliyat geçirdim Bu süreçte Evren hocamın açıklamaları kafamdaki soru işaretlerinin kaybolmasını sağladı Evren hocamın en önemli özelliği iletişiminin çok iyi olması ve insanı psikolojik olarak rahatlatması İlgisi alakası için çok teşekkür ediyorum
 • er…. ( 16 Nisan 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı
  Evren Bey tarafından yapılan incelemeler ve testler sonucu tek taraflı varikosel teşhisi kondu ve 22 Mart 2019 tarihinde ameliyat oldum. İlk muayenemden itibaren Evren Beyin ilgi ve alakası harikaydı. Hastalığın nasıl oluştuğu, yapılacak her türlü inceleme, testler ve ameliyatla ilgili en ufak ayrıntıya kadar bilgilendirmesi çok güzel. Kesinlikle branşının en iyi doktorlarından. Tavsiye ederim.
 • ar…r ( 10 Nisan 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı
  Hocamı araştırmalarım sonucu buldum. İyi ki diyorum. Hem operasyon öncesi hem operasyon sonrası ilgi ve alaka takdir edilmesi gerekir. İşini saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde layıkıyla yerine getiren hocama teşekkür eder, akademik hayatı boyunca başarıların devamını dilerim
 • le…t ( 9 Nisan 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Ben yurtdisindan kalktim gittim Evren beye,karsimdaki doktor gibi deyilde yakin akrabam gibi karsiladi.
  Varikosel ameliyatimi basariyla gerceklestirdi,Op.Dr. Evren Isik ve asistani Nilay hanima tesekkur ediyorum!!!
 • s …. ( 3 Nisan 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Merhabalar, öncelikle yazıma başlamadan Op. Dr. Evren Işık Bey’e ve asistanı Nilay Hanım’a çok teşekkürlerimi sunuyorum.
  Bundan yaklaşık 4 sene önce 2015 yılında venöz yetmezlik teşhisi konuldu. 2015 yılından beri sorunuma çözüm bulunamadı, ta ki bundan bir kaç ay önce Op. Dr. Evren Işık Bey’le tanışana kadar. Muayene olmaya başladığımda 45 dakika kadar hastalığımla ilgili bilgileri aktardı. Zaten onları anlatırken ne kadar bilgili ve tecrübeli bir Hekimle konuştuğunuzu fark ediyorsunuz. Bana süreçle ilgili bilgileri aktardı, çözümün cerrahi bir operasyonla hallolabileceğini söyledi. Kendisinin yaptığı bir takım testler oldu ve sonunda birlikte ameliyat gününe karar verdik. Bu arada bir de doğuştan eğrilik söz konusuymuş, iki operasyonuda tek ameliyatta çözümledi. Ameliyatı pazartesi günü oldum ve çarşamba günü hastaneden sanki hiçbir operasyon geçirmemiş gibi taburcu olup çıktım. Şuanda da hiçbir sıkıntım yok, hastalığım düzeldi. Erkek cinsellik problemleri ve bu tip hastalığı olan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Son olarak kendisine, ameliyatta bulunan ekibine ve tüm hastane çalışanlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Allah Evren hoca gibi hekimleri başımızdan eksik etmesin, beni hiçbir umudum yokken mucize gibi eski sağlığıma kavuşturdu..
 • e….b ( 2 Nisan 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı
  Çocuk sahibi olabilmek için araştırmalarım sonucu Evren Bey’de muayene olmaya karar verdim ve yapılan tetkikler sonucunda çift taraflı varikosel olduğumu öğrendim.29.03.2019 tarihinde ameliyatım başarılı bir şekilde gerçekleştirildi.Muayeneden itibaren Evren Bey’in ilgisi,hastaya olan yaklaşımı,hekimliği hersey mükemmeldi gerçekten Evren Bey İzmir’in en iyi üroloji doktoru.Ameliyat öncesinden sonrasına kadar ilgisini hiç eksik etmedi ve gerekli bilgilendirmelerde bulundu.Başta doktorum Evren Bey olmak üzere Asistanı Nilay hanıma ve Ameliyat ekibine teşekkür ediyorum.
 • td…ç ( 28 Mart 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Yenidoğan Sünneti
  19 günlük oğlumuzun sünnet operasyonunu gerçekleştiren Evren Bey’e ilgisi, sıcak davranışları ve profesyonelliği için çok teşekkür ederiz. Oğlumuz çok kısa sürede kendini toparladı. Ailecek doktorumuzun gerek sünnet öncesi gerekse sünnet sonrası ilgisi ve bilgilendirmelerinden çok memnun kaldık. Ayrıca bize oldukça yardımcı olan asistanı Nilay Hanım a da ilgi ve güler yüzünden dolayı çok teşekkür ederiz. Sünnet düşünen ailelere Evren Bey’i kesinlikle tavsiye ederiz.
 • da…k ( 26 Mart 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Sünnet
  Merhaba Evren Hocamla oglumun sünneti icin yollarimiz kesisti.oncelikle hekimligi disinda sizi önemseyip tek tek durum hakkinda bilgi vermesi. Sizi sakinlestirmesi ve en onemlisi güven vermesi tartisilmaz. Oglum 4.5 aylik ve 1 hafta önce sünnet oldu hicbir aci sizi duymadan sonrasinda cok Sukur. Benim gibi Evhamli bir anneyseniz Evren Hoca dogru adres gozunuz kapali ona evladinizi teslim edebilirsiniz. Kendisine tekrar tesekkur ediuorum nezaketinden ve basarili operasyonu icin ☺????
 • eg…x ( 26 Mart 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Sol Varikosel
  Daha önce sol varikosel ameliyatı olmuştum ancak tekrarladığı için Evren hocama geldik.Evren hocamız rahatsızlığımız ile ilgili ameliyat sürecinde başından sonuna kadar çok ilgilendi sağolsun.Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum gidin şifa bulun.Evren hocamıza ve yine herşeyimizle yakından ilgilenen Nilay Hanıma çok teşekkürlerimizi iletiyoruz.
 • vo…. ( 21 Mart 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Varikosel rahatsızlığından operasyon geçirdim. Hastalığın detaylı bilgilendirilmesinden sonraki tedavi süreci dahil vermiş olduğu bilgiler ile konu hakkında çok şey öğrendim. Operasyonum başarılı geçti. Çok kısa zamanda ise hiç bıçak altına yatmamış gibiydim. Doktorumuzun ellerine sağlık.
 • gö…l ( 15 Mart 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Denizli’de görev yaptığı dönemde küçük oğlumuzun sünnetini 4 aylıkken başarıyla gerçekleştiren sevgili doktorumuz Evren bey’e ikinci kez büyük oğlumuzun sünneti için başvurduk. Çünkü Evren beyin işine olan ciddiyeti,hassasiyeti ve titizliği bizi İzmir e kadar getirdi. Birçok insan için ufak bir operasyon olarak görülen sünnetin aslında doğru yapılmadığında bir erkek çoçuğu için ne kadar önemli olduğunu ve ileriki yaşantısını ne denli etkilediği konusunda bizi bilgilendirmişti. Bu hassasiyeti bizi çok etkiledi. Sünnet öncesi oğlumuza olan yaklaşımı , oğlumuzunda Evren beye güvenip kendi isteğiyle sünnet olmasına etken olmuştur. Sünnet sonrası ilk gece dahil olmak üzere hiç bir sıkıntı yaşamadan çok güzel bir sünnet sürecini geride bıraktık. Herşey için tekrar Op. Dr. Evren Işık bey e sonsuz teşekkürler.
 • eb…5 ( 14 Mart 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı
  Yakın zamanda yapılan tetkikler sonucunda varikosel olduğumu öğrendim bir arkadaşımız aracılığı ile da Evren Bey ile tanışma fırsatı bulduk bugüne kadar birçok doktora gittim ama inanın benimle bu kadar ilgilenen bir doktorla daha karşılaşmadım rahatsızlığım ile ilgili bütün detayları öğrendim ameliyatım da gayet başarılı geçti Sonrasında da hiçbir ağrım olmadı bunun için çok teşekkür ediyorum sağlıklı günler diliyorum
 • n….. ( 14 Mart 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı
  2.5 senelik bir evliligim var cocuk sahibi olmak istedik ama bu sure zarfi icinde olmadi ve esimle birlikte muayene olmaya karar verdik.arastirmalarimiz ve yakin cevremizin destegiyle doktor evren beyle tanisma firsatimiz oldu muayene sonucu sol tarafimda varikosel oldugu tespit edildi .evren bey bizi konu hakkinda bilgilendirirken 30 dk bize konu anlatti ve bu konuda hemen önlem almamizi soyledi ameliyat gunu verdi. Muayene gittigim andan itibaren evren bey ameliyat sonrasina kadar sanki daha önceden tanisiyomusuz gibi bize ilgili ve alakali yaklasti ben ve esim bu durumdan cok memnun kaldik. Muayene aninda itibaren asistani nilay hanim ve ameliyatima giren profesyonel ekibe cok tesekkur ederim.simdi cocuk icin cok umutlandik evren bey sayesinde herkese tavsiye ederim alaninda cok basarili bir doktor ve calistigi asistan ve ekip profesyonel guler yuzlu tekrardan buradan onlara cok tesekkur ederim.
 • ka…i ( 13 Mart 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı
  Evren Beyi uzun araştırmalar sonucunda hasta memnuniyet yorumlarında buldum iyi ki de bulmuşum ve yorumlarına bakan her hastaya şiddetle tavsiye edebileceğim doktor İzmir’in en iyi üroloji doktoru.Samimiyeti ilgisi ve özellikle de bilgisi sayesinde çok aydınlatıcı konuşmaları var ve aklımda hiç bir soru işareti kalmadan 22.02.19 tarihinde mikrocerrahi varikosel ameliyatı oldum ve hiç bir ağrı kesici dahi kullanmadan ayağa kalktım.Ameliyat öncesi ve sonrasındaki ilgisi hiç eksik olmadı her zaman sıkıntı yaşamadan ulaşabileceğiniz bir doktor. Nilay hanıma da ayrıca teşekkürler.
 • me…h ( 6 Mart 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Venöz sızıntı
  Uzun yıllar süren sağlık sorunum yüzünden gitmediğim araştırmadığım doktor kalmadı kimselerden net cevaplar alamadım.Birgün internette araştırma yaparken evren bey e denk geldim randevu aldıktan sonra kendisiyle görüşme imkanım oldu kendisinin mesleki bilgisi tedavi hakkındaki görüşleri ve net olan ifadeleri beni etkiledi gerek ameliyt öncesi gerek sonrası sıcakkanlı ve ilgisiyle hastaya yaklaşımı çok pozitif olan bir hekim çok başarılı bir cerrah kendisini çok iyi yetiştirmiş buradan evren beye ve asistanı nilay hanıma çok teşekkür ediyorum
 • eg…. ( 27 Şubat 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı
  6şubat tarihinde Evren beyde varikosel ameliyatı oldum. Kendisinin ilgisi , konu hakkında yaptığı bilgilendirme mesleğine olan ilgisi ameliyat hakkındaki düşüncelerimi iyi yönde değiştirdi. Eğer böyle bir sağlık probleminiz varsa hiç düşünmeden kendisine gidebilirsiniz ,İzmir’in en iyi üroloji doktoru olduğunu belirtmek isterim ,kendisine buradan teşekkürlerimi iletiyorum.
 • b….. ( 27 Şubat 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Sünnet
  Merhabalar 11 yaşındaki oğlumuz şafak beyimizi Sünnet ettirmek için Evren Işık beyi ziyaret ettik göstermiş olduğu ilgiden dolayı oldukça memnun kaldık operasyon öncesi ve sonrası yapmış olduğu bilgilendirme bizi oldukça rahatlattı iyileşme süreci taburcu olduğumuz ana kadardı herhangi aksi bir durum yaşamadık ayrıca göstermiş olduğunuz hassasiyet için tekrar teşekkürler
 • ab…. ( 27 Şubat 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Bu sonbaharda kendisinden muayene olmaya gittiğimde 1.dereceden varikosel tanısı konuldu,ameliyat olmam konusunda beni uyardı fakat okulum gereği tedavi sürecini başlatamadık.Bu yarıyıl tekrar muayene olmaya gittiğimde değerlerimin ciddi bir düşüş göstermesi sebebiyle hemen ameliyat kararı aldık. Ameliyat süreci,hastanenin konforu,Evren beyin ilgisi, samimiyeti ve güler yüzü baştan sona çok güzel bir deneyimdi, her şey için teşekkürler Evren bey. Başarılarının devamını dilerim.
 • h….. ( 27 Şubat 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Evren Bey saygı değer bir kişilik olmasının yanında , şuana kadar muayene olduğum doktorlar arasında açık ara en ilgili, en alakalı, en açıklayıcı ve en çok çözüme odaklı olanı. Hastalığım diğer rahatsızlıklara kıyasla daha az riskli ve zararsız olsada , kendisi hastalığımın başından sonuna kadar bana çok yardımcı oldu . Burada bu yorumları okuyan herkese gönül rahatlığı ile Evren Bey’i tavsiye edebilirim .
 • su…. ( 24 Şubat 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  2015 yılında eşimle cocuk sahibi olmaya karar verdik. Herhangi bir sorunumuzun olup olmadığını öğrenmek için kontroller yaptırdık, bir üroloji uzmanına gittim, çekilen usg de çok hafif bir varikosel tespit edildi fakat bunun yok denecek kadar az olduğu ve asla çocuk sahibi olmaya engel olmadığı söylenmişti. Bundan sonra bizim için çok uzun ve yorucu bir süreç başladı. Bir sürü kürler takviyeler olumsuz iki aşılama ve bir tüp bebek denemesi … Uzun araştırmalarım sonucunda hakkında yazılan olumlu yorumlar neticesinde Evren beye muayene olmak ve onun da fikrini almak istedim. Evren beye muyene olmaya gittiğim gün hayatımızın dönüm noktası oldu. Meğer ben ileri derece de varikosel hastasıymışım ve biz defalarca tüp bebek tedavisi de yapsak olumsuz sonuç alacakmışız. Randevu günü sanki özel muayenesine gitmişiz gibi tam 45 dk süreci bize aklımızda hiçbir soru işareti kalmaksızın çok detaylıca anlattı ve odasından kesin ameliyat kararı alarak çıktım. Asla başka bir hekimin de fikrini alsam mı diye düşünmedim. Bir hafta sonra ameliyatımı gerçekleştirdi , şimdi iyileşme sürecindeyim.Kendisi işinin uzmanı, hastasına değer veren, yıllardır tanıyormuşsunuz gibi güven veren bir insan. Artık bebek sahibi olmak için bir umudumuz var. Bizim gibi bu süreçleri yaşayan herkesin mutlaka Evren beyle tanışmasını isterim. Önümüzdeki günlerde güzel haberleri de paylaşmak umuduyla.
 • sa…. ( 20 Şubat 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Yaklaşık 2 sene önce çift taraflı varikosel teşhisi ile ameliyat oldum fakat gerçekleşen müdahale sonrası sol tarafta varikosel sağ taraftarda hidrosel meydana geldi çeşitli doktorlara danıştıktan sonra şanş eseri op. Dr. Evren ışık beyi bulup muayene için bulunduğu hastaneye gidip yapılması gerekenler ile ilgili görüşlerini aldım.Anlatımı ilgisi alakası ile içten ve samimi bir şekilde yapılması ve olması gerekenleri anlattı. Verdiği bilgiler ve oluşturduğu güven ile ameliyat olmaya karar verdim.Evren bey gayet başarılı ve ilgili ve de hastalarına karşı güler yüzlü bir doktor.Ayrıca hastalarına ticari gözle bakmayıp sadece sağlıkları için mücadele eden ve uğraşan nadir doktorlardan biri. Yapılan mikrocerrahi operasyonundan sonra çok kısa sürede ağrılarından kurtuldum.Kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını dilerim.
 • ce…. ( 18 Şubat 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Plazma Kinetik TUR-prostatektomi ve endoskopik mesane taşı kırılması işlemlerimi aynı anda, son derece başarılı bir biçimde gerçekleştirdi. Mesaneden 48 adet taşı ve ayrıca çok sayıda parçacığı temizledi. Kendisine içten teşekkürlerimi sunarım. Kendisini mesleğinde son derece yetkin ve saygın biri olarak tanıdım. Üstün hekimlik yeteneklerinin de ötesinde, meslek etiği ve sıcak kişiliği ile son derece güven veren birisi. Artık ailece hekimimiz de oldu. Hep aynı kalsın ve yolu açık ve aydınlık olsun.
 • al…. ( 18 Şubat 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı
  Daha önce koyulan varikosel tespitini doğrulamak, aklımdaki sorulara yanıt bulmak ve gerekli tedaviyi olmak için Evren Bey’e ulaştım gerekli görülen tetkitlerden sonra mikrocerrahi varikosel ameliyatına karar verildi çıkan problemlere bakış açısı hastalarına karsı güler yüzü ve konuskan tavrıyla sizin için sizden cok çaba harcadığını görebiliyorsunuz 04.02.2019 tarihinde oldugum mikrocerrahi ameliyatından sonra dediği gibi cok bir ağrı yaşamadım ağrı kesici bile kullanmadım diyebilirim kendisine ve ekibine çok tesekkur ederim
 • ce…n ( 13 Şubat 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı
  Bir süredir bazı sıkıntılarım sebebiyle araştırmalarım sonucu tedavim için Evren hocaya ulaştım.Öncesinde 2 doktora daha muayene olmuştum ama onlarda göremediğim birçok farkı vardı Evren hocanın.Olaya hakimiyeti hastasına karşı güleryüzlü olması hastalığımla ilgili sorularımı aydınlatıcı ilgili ve bıkmadan yanıtlaması beni tedavi önce çok rahatlattı.Birkaç tetkik sonrası ameliyat için gün aldık ve 28 ocakta operasyonumu gerçekleştirdi şimdi çok şükür sağlığıma kavuştum.Evren hoca ve ekibine herşey için teşekkür ederim.
 • em…. ( 13 Şubat 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet: Varikosel ve hidrosel
  yaklaşık 2 yıldır süren sorunlarım için bir arkadaşımın tavsiyesi ile kendisini buldum
  ilgili, bilgili, hasta odaklı.
  sabırla sorularını dinleyip sizin anlayacağınız şekilde sıkılmadan anlatan bir doktor
  daha önce 4 farklı doktorla görüşüp aynı anda 2 operasyon yapılamaz cevabını aldıktan sonra Evren Beyin kendisinin ben sormadan 2 operasyonu aynı anda yapalım sizi boşuna 2 defa yormayalım ameliyat biraz uzar ama normal hayatınıza daha çabuk dönersiniz demesi hastalarını ticari bir obje olarak değilde insan olarak gördüğünün bir kanıtı bence
  takip ettiğim kadarıyla da gelişime ve öğrenmeye devam etmesi ayrıca saygı duyulacak bir özelliği
  kendisine çok teşekkür ederim
 • sm…. ( 12 Şubat 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı
  İşini, hakkını vererek yapan herkese ekstra saygım olmuştur. Evren hocam da bu mesleği sadece para değil, büyük bir saygınlıkta kazanarak yapıyor. Her ne sebeple giderseniz gidin mutlaka memnun kalacağınızı düşünüyorum. Öncesi, operasyon ve sonrası olmak üzere başarılı bir varikosel ameliyatı oldum. Çok şükür acayip iyi hissediyorum. Tekrardan hem hocama hem de asistanı Nilay hanıma saygılarımı sunuyorum.
 • tu…. ( 11 Şubat 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Penis Eğriliği
  Evren hocayı kendim bu siteden buldum.İlişki sırasında yaşadığım ufak bir kazadan dolayı penisimde sonradan eğrilik oluştu.Yaşadığım durum moralimi çok bozmuştu.Farklı doktorlara gittiğimde kendimi rahat ve güvende hissedemedim.Evren hoca beni çok samimi şekilde karşıladı ve hastasına bilgisiyle,tecrübesiyle güven veriyor.Şimdi ameliyatımı oldum sağlığıma tekrar kavuştum.Ameliyat öncesi ve sonrasında gösterdiği ilgi için kendisine ve ekibine teşekkür ederim.
 • t….. ( 28 Ocak 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Böbrek Taşı
  Aralık ayında Böbrek taşı problemi ile Evren hoca ile tanıştık. Bilgili, ilgili, güler yüzlü, hastayı rahatlatan bir doktor. Sağolun hocam.
 • ca…. ( 24 Ocak 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Yaklaşık 1 yıl önce varikosel tanısı konduktan sonra bu sene ameliyat olmaya karar verdim. İnternetten araştırma yaparken sayın op. Dr. Evren Işık’ı buldum. Hasta yorumlarını okuduktan sonra hemen muayene için randevu aldım. Muayeneye geldiğimde beklemediğim güler yüzlülük ve sıcaklıkla karşılandım. Tıp öğrencisi olup bütün durumları bilmeme rağmen Evren Bey o kadar güzel açıklama yaptı ve hastalığı anlattı ki içim bir kat daha rahatlamıştı. Ameliyat tarihini kararlaştırdık ve kısa bir zaman sonra ameliyat gerçekleşti. Başarılı bir operasyondu hastanede bir gece yatışım gerçekleşti. Hiç ağrım olmadı çok rahat bir gece geçirdim ve ertesi gün taburcu oldum. 1 hafta sonra da kontrolüm oldu. Neler yapıp neler yapamayacağım anlatıldı. Çok memnun kaldım teşekkürler Evren Bey.
 • ca…. ( 23 Ocak 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı
  Esimin varikosel oldugunu ogrendigimizde biraz tedirgin olduk daha sonra internet uzerinden Evren hocayi bulduk ve hemen randevu alip muayene olmya gittik. Evren bey cok tecrubeli hastalarıyla iletişimi mukemmel bi doktor biz daha kafamizdaki sorulari sormadan kendisi tum sorulamizi cevapladi. Esim varikosel ameliyati oldu ve cok basarili gecti. Sizin gibi ilgili bilgili doktorlar cok daha fazla olmali. Iyiki Evren hocayi secmisiz, samimiyetiniz ve hersey icin size ve Nilay hanima cok teşekkkür ederiz.
 • me…k ( 23 Ocak 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı
  Hastane çok rahat ve çok ilgiliydi herkes. Dr. Evren Işık ile ilk görüşmeden sonra kafam çok rahatladı. Konu hakkında beni ve sadece eşimi bilgilendirdi. Sorularımız ile kendisini çok yorduk ama yılmadan bize ders verir gibi anlattı. Ameliyat kadar ameliyat öncesi de önemliydi bizim için ve bu süreç çok iyi geçti.
  Ameliyat sonrası tüm şikâyetlerim birer birer ortadan kalkmaya başladı. Bu arada çabuk iyileşme için personele verdiği talimatlara herkes harfiyen uydu. Ameliyat ile ilgili bir acı pek hissetmedim. Ameliyat sonrası da doktorum oldukça ilgiliydi. Hatta çıkmadan hastane yönetimi memnun kalıp kalmadığımı da sordu. Kısacası ben çok memnun kaldım. Kafasında soru işareti olanlara tereddütsüz doktorumuzu tavsiye ederim.
 • fa…i ( 15 Ocak 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı
  Evren Bey gerek yaklaşımı olsun gerek bire bir diyalogları olsun gerçekten dört dörtlük bir uzman. Biz eşimle internetten bulduk Evren Beyi fakat yorumları okudukça 40 yıllık doktorumuzmuşçasına güvenerek gittik ve inanın internetten ki yorumların eksiği yok fazlası var. Benim ağrılarım bacaklarıma kadar vuruyordu. Mikrocerrahi varikosel ameliyatından sonra keşke daha önce olsaymışım dedim. Ne bir ağrı ne bir sızı çok şükür. Evren beye herşey için çok teşekkür ederiz.
 • ab…z ( 10 Ocak 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Hidrosel Ameliyatı
  Son derece işini bilen, mesleki tecrübesine güvendiğiniz, özellikle yaklaşımları, üslûbu ve ilgili oluşu bizleri çok rahatlattı. Bebeğimizin operasyonunu başarı ile gerçekleştirmiş olup bizleri ve yavrumuzu bu dertten kurtardığı için kendisine sonsuz minnet ve saygılarımı sunuyorum. Aklınızda soru işareti kalmadan içiniz rahat şekilde güvenebilirsiniz.
 • bu…. ( 9 Ocak 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Sünnet
  2 aylık oğlumuzu sünnet ettirmek için kendisini ziyaret ettik ve oldukça memnun kaldık. Sünnet operasyonu öncesinde, sırasında ve sonrasında yapmış olduğu bilgilendirmeler ile bizi oldukça rahatlattı. İyileşme süreci oldukça hızlı ve sorunsuzdu. Herhangi bir aksi durum yaşamadık ve çok memnun kaldık. Gönül rahatlığı ile çevremdeki herkese tavsiye ediyorum. Herşey için teşekkür ederiz. Özelliklede göstermiş olduğu hassasiyet ve ilgi için tekrar tekrar teşekkürler.
 • on…. ( 8 Ocak 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  2018 in başında varikosel ameliyatı oldum fakat nüks eden bir durum oluşmuş Evren beyi buldum iyikide bulmuşum teşhisi koydu ve tekrar ameliyat olmam gerektiğini söyledi. İlgisi,alakası işine olan sevgisi ve bana karşı detaycı yaklaşımları çok hoşuma gitti. Operasyon esnasında bile sürekli bilgi vermesi ve halimi sorması güzel bir davranıştı her konuda çok memnun kaldım çok teşekkür ederim. Ayrıca sekreteri Nilay hanımında işindeki profesyönelliği özelliklede hastayı görür görmez ne için geldiğimi ne aşamada olduğumu hatta ismini hatırlaması beni çok memnun etti. Evren beyin ve Nilay hanımın başarılarının devamını dilerim.
 • se…i ( 4 Ocak 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı
  İleri derecede varikosel sağlık problemim ile ilgili olarak izmirde çok doktora danıştım. En son Op. Dr Evren Hocaya muayene oldum. Kendisi bizi çok iyi bir şekilde aydınlattı ve bize güven verdi. Mikrocerrahi yöntemle ameliyatımı yaptı. Evren hoca ve ekibine çok teşekkür ederim. Gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
 • ah…. ( 4 Ocak 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı
  Daha önce bu ameliyatla ilgili araştırma yapmadan mikrocerrahi yöntemini bilmeden açık ameliyat olmuştum ve haliyle nüksetti.Daha sonra doktorum Evren Bey’le tanıştım çok içten çok cana yakın hastalıkla ameliyatla ilgili içinizi rahatlatıp bilgilendiren işine ve hastasına önem veren gece 12 de bile hastasını ziyaret eden gerekli donanıma sahip bir insan kendileri…Gönül rahatlığıyla muayene olabilirsiniz tavsiye ediyorum.
 • mu…. ( 4 Ocak 2019 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Bir takım şikayetlerimin neticesinde Sn. Evren Işık hocamıza muayene oldum. Yaptığı tetkikler sonucunda da Varikosel tanısı ile ameliyat olmaya karar verdim. Bu kararı almamda hocamızın sorularımın da ötesinde her detayla ilgili açıklayıcı ve anlaşılır bir dille yaklaşımı çok etkili oldu. Ameliyat (21/12/2018) ve sonrasından, tüm bu süreçteki tutumdan ve ayrıca ekibinin profesyonelliğinden de memnun kaldım. Bundan sonraki takip sürecimde de herhangi bir sorun ile karşılaşmayacağımı düşünüyorum.
  Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebilirim.
  Kendisine ve ekibine teşekkür ederim.
 • or…r ( 20 Aralık 2018 )
  Rahatsızlığımdan dolayı utanıyor ve doktora görünemiyordum. Hastalığım zaman içerisinde ameliyat safhasına ulaştı ve EVRENin yardımı ile Evren beye ulaştım.
  Beyefendinin rahatlatan üslubu, mesleki donanımı ve bilgilendirme samimiyeti, ona karşı çocuksu bir güven duymamı sağladı. Ameliyatı kabul ettim.
  İçim çok RAHAT bir şekilde yazıyorum: Beyefendiden; tereddüt etmeden, utanmadan, korkmadan yardım alınız…. LUTFEN tedaviden kaçmayınız. Ve benim gibi sağlıklı bir şekilde evinize dönün ve size sunulan hayatı sağlıkla ve güven içinde yasamaya devam edin. .
  Sağlıklı günler diliyorum.
  Sevgili doktorum Evren Işık bey ÇOK teşekkür ediyorum
 • tc…d ( 20 Aralık 2018 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı
  Yaklaşık 5 yıl önce varikosel ameliyatı olmuştum.Tam faydasını göremedim.3 Aralık 2018 tarihinde dr. evren bey tarafından mikrocerrahi varikosel ameliyatı oldum.Ameliyat öncesi bilgilendirmeleri, ilgi ve alakası,güler yüzü, ameliyatta ki başarısı ve ameliyat sonrası takibi. ki gece 12.00 de sanırım hiçbir doktor hasta kontrolüne gelmez.bende o saatte beklemiyordum ama evren bey çıka geldi ve bu beni çok memnun etti.Bir gün sonra taburcu oldum.Ne zaman kendisine ulaşmak istesem telefonun diğer ucunda ya kendisi yada asistanı Nilay hanıma ulaştım.şuan gayet iyi durumdayım.Benim için zor olan bu dönemde yanımda olup yardımcı olan op.dr.Evren ışık ve asistanı Nilay hanıma güler yüzleri ve hoşgörüleri için teşekkür ederim.
 • ah…t ( 19 Aralık 2018 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı
  Yaklaşık 6 aydır çektiğim şiddetli ağrı nedeniyle muayene olduğum Evren Hocam gerekli tetkikleri yaptıktan sonra sunduğu opsiyonlar arasından ameliyat olmayı tercih ettim. Kendisi ameliyat öncesi hazırlık, yapılacak müdahale konusunda ve sonrasındaki süreç ile ilgili net anlaşılır açıklamalarda bulundu. Konuşmasında işine hakimiyeti konusunda güven verdi. Başarılı bir operasyon gerçekleştirdi. Operasyondan 3 gün sonra işime döndüm. İyi ki kendisi tanıdım. Herşey için çok teşekkür ederim.
 • k….. ( 19 Aralık 2018 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:idar yolunda problem
  Evren bey idrar yollarındaki problemim hakkında tatmin edici bir teşhis ve tedavi yöntemi uyguladı işine hakim kendinden emin samimiyetiyle etkiledi kendisine tedavimde gösterdiği çaba için teşekkür ediyorum.
 • er…n ( 6 Aralık 2018 )
  Eşimle çocuk düşünmeye başladığımız için Evren Bey’e rutin kontrole gittik. ( Başka hekim tarafından 10 yıl önce varikosel ameliyatı olmuştum fakat mikrocerrahi tekniği ile yapılmamıştı.) Evren Bey muayene ve tetkikler sonrası varikoselin nüksettiğini bize açıkladı. Ekim ayında sevgili doktorum tarafından başarılı bir mikrocerrahi varikosel operasyonu geçirdim.
  Herkes gibi çok doktora muayene oldum, çok doktor tarafından operasyon yapıldı. Her zaman insanın aklında ufak tefekte olsa soru işaretleri(doğru operasyon mu? gerçekten gerek var mı?başka bir doktora gitsem farklı tedavi önerir mi? Vb.) kalıyor. Evren Bey’in hastası olursanız; bu tip soruların aklınıza gelmesinin imkansız olduğunu anlayacaksınız. Siz daha odasına adım attığınız andan itibaren samimiyetini hissediyorsunuz. Kendisine hastalığınız ile ilgili soru sormanıza gerek kalmadan a dan z ye sizi bilgilendiriyor. Bilgisi donanımı ve yeniliğe açık olması ve ameliyat sonrası takibi mükemmel. Olduğum ameliyatta iyi ki Evren Bey’i tercih etmişiz, tüm emekleri, ilgi alakası ve samimiyeti için çok teşekkür ederiz. Ayrıca Evren Bey’in asistanı Nilay Hanım’a da ilgisinden dolayı teşekkür ederiz.
 • by…z ( 5 Aralık 2018 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı
  Evren Bey; öncelikle sıcakkanlı ve içten olması ,gerek muayane sırasında verdiği bilgiler, gerek ameliyat için daha rahat ve soğukkanlı olmamı sağladı. son derece ilgili saygılı ve bilgili oluşu çalıştığı kurum ve bizler için büyük bir şans. Hastalığımdaki doğru teşhisi ve başarılı mikrocerrahi varikosel ameliyatı ile çok şükür herşey yolunda. kendisine minnettarız. İyiki sizi tanımışız…
 • ce…n ( 5 Aralık 2018 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Sünnet
  3 aylik bebeğimizi sünnet ettirmek icin uzun süre tibbi anlamda bizi ikna edebilecek bir doktor aradik ve evren beyle ilk görüsmemizde tibbi bilgi ve birikimiyle bize sonsuz bir guven verdi. Hiç düsünmeden oğlumuzu sorunsuz bir şekilde sünnet ettirdik.iyileşme sürecinde ve sonrasinda da evren beyin takibinde kaldik.gözümuzde çok fazla büyüttügumüz operasyonu hic bir sikinti yaşamadan atlattik.kendisine çok teşekkür ederiz????
 • sa…m ( 5 Aralık 2018 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi

  yaklaşık 15 gün önce mikrocerrahi varikosel operasyonu geçirdim ve evren beyin bizimle ilgilenişi.operasyon öncesi ve sonrası çok iyidi aklımızdan hiç birşey takılmadan güvenle evren beyi seçtik hiç bir ağrı olmadan hastaneden çıktım ve sonraki süreçtede bir sorun yaşamadım iyiki evren beyi tercih etmişiz
 • mu…. ( 5 Aralık 2018 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı Güler yüz, ilgi ve bilgilendirme istiyorsanız bir de sağlık sizin için önemli ise kesinlikle doktor Evren bey ile tanışmalısınız.
  Ben de kendisini bu site üzerinden tanıyarak muayene olmaya gittim. Sonrasında Varikosel ameliyatım çift taraflı doktor bey tarafından gerçekleştirildi.
  Hem ameliyat öncesi hem de sonrasında gösterdiği ilgi görülmeye değerdi. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.
 • yc…d ( 5 Aralık 2018 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi

  Evren bey ile 2 aylık oğlumun sünneti için görüştük anne olarak aşırı tedirgindim ve korkuyordum ancak Evren bey bizi çok güzel aydınlattı. Sünnetten sonra oğlumda hiçbir ağrı vs. olmadı çok rahat atlattık. Kendisi sünnetten sonraki haftada tüm sorularımıza detaylı şekilde cevap verdi. Evren bey’e çok çok teşekkür ederim.
 • su…5 ( 5 Aralık 2018 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi

  2 hafta önce DOKTORUM EVREN IŞIK sayesinde başarılı bir operasyon gerçekleştirdik şuan durumun çok şükür iyi herhangi bir sorunum yok bir yönünü daha çok sevdim gece 23:30 da hastaneye tekrar gelerek durumumu takip etmesi beni dahada sevindirdi gelmeyede bilirdi sabahta gelip bakabilirdi ben baya bi şaşırdım kendisine teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum
 • a….. ( 5 Aralık 2018 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi

  Çok ağrılı bir halde hastaneye geldiğimde , ilk kez Evren Bey e muayene için gittiğimde çok kibar ve güleryüzle sıkıntılarımı dinledi ve böbrek taşı ile ilgili verdiği birkaç günlük tedavi sonucu , taşı düşürdüm .kendisine çok tşk ediyorum .
 • m….. ( 1 Aralık 2018 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi

  Babamın sağlık sorununa en başından itibaren gerek ilgisiyle gerek verdiği güvenle tüm aile bireylerimizi rahatlatarak ve en doğru tedavi yöntemlerini uygulayarak babamın sağlık sorununu atlatmasını sağladı. Kendisi bundan sonra aile doktorumuz oldu çok teşekkürler…
 • m….. ( 29 Kasım 2018 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi

  Babacığımın rahatsızlığı nedeniyle 25 yıl sonra çocukluk arkadaşımız DR Evren IŞık’la yollarımız tekrar kesişti. İyi ki de kesişti babamızın hastalık teşhis ve tedavi süresince herşeyiyle dört dörtlük ilgilendi . Biz Abimle Ankara ‘da yaşadığımız için bazı günler babamızın yanında olamasakta Evren yokluğumuzu hissettirmeden ve bizim gözümüz hiç arkada kalmadan fazlasıyla ilgilendi . Şu an babamız ;Evren’ in sayesinde çok çok iyi . Gerek mesleki bilgisi , gerek bu süreçte bize süreçleri anlatması bakımından kendisini tebrik eder başarılarının devamını dilerim . Çok teşekkürler arkadaşım iyi ki dr olmuşsun ve babacığımız İzmir’de senin kapını çalmış . Sevgiler …
 • on…y ( 23 Kasım 2018 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi

  Evren bey geçen hafta bugün mikrocerrahi varikosel operasyonumu gerçekleştirdi. Denizli’den kalkıp kendisine gitmekle gerçekten çok doğru bir şey yapmışız, tekrar anladık. Öncelikle yapılan muayenede rahatsızlık ve tedavisi hakkında genişçe detaylı bir bilgilendirme toplantısı yapıyor. Hastaya ayırdığı zaman, hastaya yaklaşımı, iletişimi, bilgi aktarımı ve donanımı üst seviyede. Görüşmede anlıyorsunuz zaten. Bilgi, titizlik ve beceri ile gerçekleştirdiği operasyonun ilk haftasını rahatlıkla atlattım, ne bir enfeksiyon, ne bir ağrı, acı.. Çok şükür.. Üroloji ve androloji konusunda erkeklerin hatta çiftlerin rahatlıkla, tereddüt etmeden gidebilecekleri biri. İçtenlikle tavsiye edebilirim.. Tekrar teşekkürler.. “Onur S.”
 • nb…n ( 29 Kasım 2018 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Penis Eğriliği
  Uzun araştırmalarım sonucu evren beye muayene oldum.ameliyat olmam gerektiğini söyledi.başta çok tedirgin olmama rağmen evren beyin samimi ve sıcak tavırları sayesinde ikna oldum.ameliyatın üzerinden 2 hafta geçmesine rağmen hiçbir enfeksiyon vb bir şeyle karşılaşmadım.gerek hastaya yaklaşımı gerekse cerrahi yeteneği cok basarılı.cok tesekkür ederim evren bey
 • m….. ( 19 Kasım 2018 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Tam Idrar Tahlili(Tit)
  Bir urulog olarak, akut prostatit şikayeti ile gittimiz doktorumuz evren bey hastasının psikolojisini anlayan yaklaşımı zarif ve profesyonel bir uzman doktor.doğru teşhis ve tedavi ile hastasını kontrol eden uzman bir görüse sahip hocamız.duzenli tekkiklerı yapıp hastası ile sürekli irtibat halinde teşekkür ederiz .
 • me…e ( 15 Kasım 2018 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı
  Eşimle şikayetleri üzerine Evren Bey’i ziyaret ettik. İlgili muayene ve tetkiklerden sonra doğru teşhisi, güven veren açıklamaları, güleryüzlü tavrıyla doktor-hastane korkusu olan eşim bile oldukça rahatladı ve operasyona ikna oldu. İyileşme sürecinde de her zaman yanımızda olan Evren Bey’e tekrardan çok teşekkür ederiz.
 • de…. ( 5 Ekim 2018 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Sünnet
  Oğlumuzu Sünnet ameliyatı için içimizin rahat edeceği doktor ararken evren beyle tanıstık kendısı vermiş olduğu bilgilerle endişelerimizi giderdi.Ameliyat sonrası ilgi ve alakası bizi fazlasıyla memnun etti.Ameliyat sonrası cocugumuz süreci cok hafıf atlattı iyilesme süresi tahmin ettıgımızden kısa surdü cok tsk ederiz hersey için
 • al…. ( 5 Ekim 2018 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Sünnet
  Evren bey sayesinde oğlumuzun sünnetini sorunsuz bır şekilde atlattık..Kendisi çok samimi ve cok iyi bir doktor.Oğlumuzla çok iyi ilgilendi..Doktorumuza bu ilgisinden dolayı çok Teşekkür ederiz..KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM..
 • se…5 ( 4 Ekim 2018 )
  Daha önceki yıllarda geçirmiş olduğum başarısız bir varikosel ameliyatından sonra herhangi bir düzelme durumum söz konusu olmadı durum böyle olunca ikinci bir varikosel ameliyatı için elbette ki bu alanda en iyi hekim olabilecek kişiyi arastirmalarimzin sonucunda Dr.Evren Beye ulaştık insana güven veren anlatan doktor değilde bır arkadaş gibi karşısındaki kişinin hastalığı ile empati kuran insanlığı ilk planda tutan adam gibi adam.Kendisine ve ekibinde yer alan tüm can Hastanesi personeline saygılarımı ve teşekkürlerimi iletiyorum.
 • z….. ( 4 Ekim 2018 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Sünnet
  Yaklaşık 1 ay önce oğlumun sünneti için Dr bey i bulduk. Dr bey ve ekibinin bize yaklaşımı çok sıcaktı. Operasyon öncesi ve sonrası bilgilendirmeler gayet açık ve yeterliydi. Operasyondan sonrada bir kaç kez telefon aracılığı ile kendisine ulaştım ve anında cevap aldım özetle sünnet için tavsiye ediyirum . Bu arada sünnet çocuğu 3 aylık
 • yu…n ( 3 Ekim 2018 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Sünnet
  7 yaşındaki oğlumuzun sünneti için Dr.Evren Bey’de karar kıldık.Operasyon öncesi bilgilendirmesi,oğlumuz ile kurduğu müthiş dialogla ne kadar doğru karar verdiğimizi görmenin mutluluğunu yaşadık..İyi ki var ve tanımışız Evren Bey????
 • e….. ( 3 Ekim 2018 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı
  Doktorum Evren ışık beye mikrocerrahi varikosel ameliyatı oldum ilgi ve alakasından çok memnun kaldım başarılarının devamını dilerim
 • em…. ( 3 Ekim 2018 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi

  İnternet üzerinden araştırmamız sonucunda Evren Bey ile tanıştık. 55 günlük oğlumuzun sünnetini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdi. Kendisine ve İzmir Can Hastanesi’ne ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederiz ????
 • di…k ( 3 Ekim 2018 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Sünnet
  Evren beyle 5 aylik oğlumun sunneti için tanistik.uzunca bir arastirmadan sonra Evren beye gitmeye karar verdik.Verdigimiz karardan bizi hiç pişman etmedi.1 gün içinde oğlum iyileşti normal yaşantısına döndü.Hersey için kendisine teşekkür ederiz.
 • se…n ( 3 Ekim 2018 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet:Penis Eğriliği ve varikosel
  Merhaba oncelikle Evren hocama gösterdiği ilgi ve tevazudan dolayı çok teşekkür ederim. Penis eğriliği ve varikosel şikayetleri ile doktoruma başvurdum. Doktorum öncelikle hastalıklarım hakkında beni bilgilendirdi ve hastanın herşeyden önce bilinçli bir hasta olması gerektiğini ifade etti. Ardından gerekli muayene ve tetkikler sonucunda hem varikosel hem de penis eğriliği için ameliyat kararı verdik. Daha ilk muayenede kendisinin ne kadar tecrübeli ve bilgili bir doktor olduğunu anlayabilirsiniz. Bir erkek için oldukça hassas iki ameliyata girmek beni endişelendirse de doktorumun tecrübesi ve rahatlatıcı ifadeleri beni bir o kadar rahatlattı. Kendisine ameliyat olmak bu süreçte verdiğim en doğru karar oldu. Evren hocam androloji alanında tam bir uzman ve mikrocerrahi konusunda oldukça tecrübeli. Hocamdan Allah razı olsun hem varikosel hem de eğrilikten onun sayesinde kurtuldum. Kendisine ne zaman ulaşmak istesem bir telefon uzaklıkta. Eğer bir hastalığınız varsa hiç tereddüt etmeden gidebileceğiniz bilgi birikimi ve tecrübeye sahip daha ilk konuşmanızda anlayacaksınız. Evren hocama herşey için tekrar çok teşekkür ederim sağlıklı günler dilerim.
 • öz…. ( 29 Eylül 2018 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet: Sünnet
  Evren bey sayesinde oglumuzun sünnetini sorunsuz bir sekillde atlatdik.
  Cok iyi ve samimi bir doktor.Kendisi bizimle bastan sona kadar cok ilgilendi.kesinlikle tavsiye ediyorum.
 • r….. ( 19 Eylül 2018 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet: Prostat Kanserinde Laparoskopik (Kapalı) Ameliyat
  Biz cok memnun kaldik babam prostat kanseri idi ve son evredeydi her yere sarmisti degerler inanilmaz derecede yuksekti su an ikinci ayimizda kontrole geldi neredey se 0 a dustu degerimiz bende saglik sektorundeyim ve gercekten tek tavsiye edebilecegim bubdal uzerine tek doktor tekrar tesekkur ederim ilginize ve doktorlugunuza
 • l….. ( 19 Eylül 2018 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Geçtiğimiz ay açık üreter taşı ameliyatımı gerçekleştiren evren hocama nekadar teşekkür etsem az,çok meşakkatli bir ameliyat sonrası sağliğıma kavuştum.öncesi ve sonrası gelişen süreçte göstermiş olduğu dostane yaklaşım için ayrıca teşekkür ederim,insana güven veren samimi yapısı daima pozitif yaklaşımı ve işine olan saygısı çok üst düzey,kendisine hiç düşünmeden kendinizi yada sevdiklerinizi emanet edebilirsiniz, herşey için çok teşekkürler hocam,başarılar iyiki varsınız..
 • ha…ı ( 30Ağustos 2018 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet: Sünnet
  Evren beye oğlumuzun sünneti için basvurduğumuz da bizi detaylı bir şekilde bilgilendirerek rahatlamamızı sağladı.Başarılı bir operasyon geçirdik, sonrasin da ise hiçbir sorun yaşamadık.Kendisine ve ekibine teşekkür ederiz.
 • ç ….  ( 29 Ağustos 2018 )
  Merhabalar, Evren beyle bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. İnternet üzerinden de gerekli araştırmaları yaptım. Evren beye tanıştıkda sonra muayenemi oldum ve varikosel olduğum öğrendim.Ameliyat öncesi bize neden ameliyat olmaz gerektiğini ve olduktan sonrası aşamalarını anlattı.Bilgi ve tecrübesi tartışılmaz.Güler yüzlü samimi ve içten yaklaşımı vardı. Ameliyat sonrasında gerekli bilgilendirmeleri yaptı ve tedavi sürecim devam etmektedir. Bu süreçtede yaşadığım herhangi sıkıntıda veya aklıma takılan soruları Evren beye yazdığımda anında cevap vermesi ve yönlendirme için teşekkür ederim.
 • tü…y  ( 29 Ağustos 2018 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet: Böbrek Taşı Cerrahisi
  Cana yakın, analitik, hastanın durumuna uygun çözüm odaklı, ilgili ve en önemlisi insan odaklı bir doktordur. 20 yıllık böbrek taşı sorunumuzdan bizi kurtardığı için kendisine minnettarız. Gözümüz kapalı güvenebileceğimiz nadir insanlardandır. Sonsuz teşekkürler
 • m…..  ( 29 Ağustos 2018 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet: Sünnet
  Evren bey 3 aylık oğlumuzun sünnettini gerçekleştirdi. Süreci bu kadar kolay atlatacağımızı beklemiyorduk. Herhangi bir sorunla karşılaşmadık, ertesi gün herşey yolundaydı. Buradan tekrar teşekkür ederiz doktorumuza.
 • e….. ( 29 Ağustos 2018 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet: Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı
  Esimle aldigimiz karar neticesinde cocugumuz olmasi icin bir yola girmistik.Bu konuda bize yol gosterecek isinin ehli bir doktor arastirmaya baslamistik ki Ozel Can Hastanesi kadrosunda isinin ehli ve bircok olumlu referansa sahip sayin Evren Isik Bey’i bulduk.Kendisiyle iletisime gectigimiz vakitten sonra bilmedigimiz bircok konu hakkinda bilgi sahibi olduk.Bilmedigim ve ben kaynakli rahatsizligimin teşhisinde ve teşhis sonrasi yapilan mudahaleden sonra allaha sukur simdi önumuzu daha net gormemize yardimci oldu kendisi.Guler yuzu,isine hakimiyeti ve iletisimi mukemmel.Kendisine tesekkur ederiz,kariyer hayatinda basarilar dilerim.
 • ol…y ( 29 Ağustos 2018 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet: Üreter taş kırdırma
  Merhaba ben Olcay Yaylacık yaklaşık 2 ay önce üreter taş kırma ve duble j takım işlemim yapıldı şuan gayet iyiyim emeğinizden dolayı minattarım başarılarınızın devamı diliyorum
 • me…i ( 29 Ağustos 2018 )
  Konum: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hizmet: Sünnet
  30 Temmuz’da oğlum Uras’in sünnetini Evren Bey ile gerçekleştirdik. Fazlasiyla endiseli bir anne olduğum için, bu süreçten önce kendisi ile defalarca görüştüm ve her defasında aynı sorularıma aynı sabırla cevap verip beni rahatlatmaya çalışması benim için çok çok onemliydi. Dahası sadece beni değil oglumuda karşısına alıp sünnetin nasıl olduğunu bu süreçte neler ile karsilasacagini teker teker anlatması oğlumu da bir çok çocuk için travma olan sünnetin çok kolay ve basit bir işlem olduğunu anlamasını sağlaması bizim için çok önemliydi. Oğlum sünnet operasyonuna aglamadan girip aglamadan çıktı ve SORUNSUZ bir operasyon geçirdi. Sünnet öncesi ve sünnet sonrası ilgisi için sonsuz TEŞEKKÜRLER…
 • be…l  ( 25 Temmuz 2018 )
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  Herkesin 10 dk operasyon deyip önemsemediği, aslında o ufacık çocuklar için tam bir sendrom olan sünneti oğlumu karşısına alıp büyük adam gibi özen göstererek olacakları en başından sonuna kadar tüm içtenliği ile anlatan motive eden ve oğlumun sünnete güle oynaya girmesini sağlayan Evren Bey; oğlumun sünnet konusunda en büyük şansı oldunuz operasyondan sonra 1 hafta içinde en ufak bir problem yaşamadan oynamaya başladı tekrar teşekkürler…
 • se….( 25 Temmuz 2018 ) 
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  Oğlumun sunnetini gerçekleştiren doktorunuza ilgisi, güler yüzü için çok teşekkür ederiz. Saygılarımla. Senem Koc Bakan
 • h….. ( 25 Temmuz 2018 ) 
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  Evren bey ile ilk karşılamamız 2 aylık oglumun sünneti için oldu. Sünnet oncesi görüşmemizde bizlere verdiğin degerli ve onemli bilgiler sayesinde oglumun sünnetini Evren beyde yaptırmaya karar verdik.Verdiğimiz karardan hiç pişmanlık duymadık iyi ki de sizi tercih etmişiz . Sünnet yaptıracak arkadaslarımıza kesınlıkle sizi oneriyoruz iyi ki varsınız
 • ay…r ( 25 Temmuz 2018 ) 
  Evren bey ile 4 aylık oğlumu sünnet ettirmek için doktor arayışı içerisine girdiğimizde tanıştık. Enerjisi ve ilgisi çok yüksek geldiği için tercihimiz kendisinden yana oldu iyikide tanışmışız oğlum Evren bey sayesinde çok rahat bir operasyon süreci geçirdi. Operasyon sonrasıda kendisi her türlü sorumuzda çok yardımcı oldu ve bu süreci sandığımızdan çok daha kolay atlattık kendisine tekrar teşekkürlerimi iletip yenidoğan sünneti yaptıracak olan ailelerede tavsiye ediyorum
 • ch…g ( 20 Temmuz 2018 ) 
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  Evren beye varikosel şüphesiyle gittik,yaptığı muayene sonucunda varikosel tanısı konuldu.Odasına girdiğimiz ve tanıştığımız ilk andan itibaren ben ve eşim ameliyatla ilgili bütün korkularımızdan Evren beyin insancıl tavrı,sorduğumuz sorulara açıklayıcı ve tatmin edici cevapları ve samimiyeti ile evet doğru hekimdeyiz inancını getirdi bize,gerek ameliyatım sırasında gerekse sonrasında süreç hakkında sürekli bilgi veren ve sürekli alakadar olan kesinlikle tavsiye edebileceğim bir hekim kendisine herşey için çok teşekkür ediyoruz.
 • an…l ( 20 Temmuz 2018 ) 
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  Evren Bey’i internetten araştırarak buldum, kendisi ile tanışmadan açıkçası bu kadar genç bir insanın böylesine zor bir meslekte bu kadar kısa bir sürede deneyim kazanmış ve işinin ehli olabileceği aklımın ucundan bile geçmemişti. Beni o kadar pozitif ve içtenlikle karşıladı ki ameliyat olmada bir dakika bile tereddüt yaşamadım açıkçası. Varikosel olduğumu muayene sırasında tespit etti ve netleştirmek açısından benden tahliller istedi. Tahlillerden sonra da bu sürecin uzatılmaması gerektiği ve sonuçlarının geri dönülmez olabileceği konusunda beni uyardı. 3 gün içerisinde ameliyatımı oldum ,gerek ameliyat öncesi gerekse sonrasındaki ilgisi gerçekten insana moral veriyor. Alanında çok başarılı ve kendinizi kesinlikle düşünmeden emanet edebileceğiniz bir hekim olduğunu içtenlikle söyleyebilirim. Ameliyat sonrasındaki süreç hakkında da sizleri bilgilendiriyor ve mutlaka arayıp soruyor.Çekincelerinizi anlıyorum çünkü o zor süreci bende yaşadım ancak testislerinizde bir süredir ağrı şikayetiniz varsa kesinlikle vakit kaybetmeyin daha sonra geri dönüşü olmayan şeyler yaşayabilirsiniz.
 • tc…. ( 20 Temmuz 2018 ) 
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  Ziyaretimin sebebi Prostat kotrolü içindi.Daha önce gittiğim Doktorlardan doğru düzgün bir sonuç alamamıştım,bir tanıdığımın vasırasıyla DR.Evren beyle tanıştım ve çok memnun kaldım.Kendisi benimle çok ilgilendi ve teşhisleri anlaşılır ve güven vericiydi.Ziyaretlerimi devam ettireceyim,inşallah tedavimiz ii sonuçlar verir.Saygılar
 • a….. ( 20 Temmuz 2018 ) 
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  Doktor evren bey hem kişilik hemde işinde bir numara 5 yıldır böbrek lerimde çektiğim rahatsızlığı 1 ay da kurtuldum evren bey’i ve ekibi kutluyorum benim için izmir de tek üroloji uzmanı çok iş ve özel hayatında başarılar dilerim
 • de…. ( 29 Haziran 2018 )
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  Biz 3 aylık oğlumuzun sünneti için Evren Bey’le tanıştık..Oğlumuz küçük olduğu için çok araştırdık kimseye de guvenemezdik..Internette Evren Beyi bulduk ve gidip konuştuk..Gayet profesyonel bir şekilde en ince detayına kadar bize bilgi verdi. Çok içten ve çok da güleryüzlü.. Ve çok şükür sunnet çok iyi geçti sonrasında da hiç bir sıkıntı yaşamadık..Kesinlikle tavsiye ediyoruz..Kuzey BAKICI
 • g….. ( 5 Haziran 2018 ) 
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  Teshisi biran evvel koyarak gerekli operasyonu gecirip sagligima kavustum. Operasyon oncesi ve sonrasi ilgisini eksik etmeyen Sayin Evren ISIK’a sonsuz tesekkurler ederim.
 • il…n ( 3 Haziran 2018 ) 
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  Üroloji hastalığınız varsa gönül rahatlığıyla tavsiye ediyor ve mutlaka muayene olmanız gereken bir doktor. Üroloji rahatsızlığımdan dolayı psikolojim bozulmuştu bu zamana kadar gittiğim üroloji doktorların bana veremediği pozitif enerji ve yaşama sevincimi tekrar bana verdi.Daha kapıdan içeri girdiğinizde o pozitif enerji almamanız mümkün değil ve insan kendini emin ellerde hissediyor.Ameliyatımdan sonra iyileşme süresince gösterdiği yakın ilgiden dolayı ben ve ailem çok TEŞEKKÜR ediyoruz.EVREN Bey mesleğinde çok başarılı ve bilgili bir doktor. Başarı bilgi ister. Bilginin de beşte dördü ilgidir. EVREN Beyi ailecek çok seviyoruz ve TANRI yolunu açık eylesin.TEŞEKKÜRLER EVREN BEY
 • t….. ( 31 Mayıs 2018 ) 
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  Evren Bey, çok güleryüzlü işinin uzmanı bir doktor. Prostat rahatsızlığımı 2 buçuk saat süren başarılı bir ameliyat ile sonlandırdı. Düşünmeden kendinizi emanet edebileceğiniz güvenilir biri. Teşekkürler Evren Bey.
 • ay…l ( 31 Mayıs 2018 ) 
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  Evren beyin ilk görüşmeden itibaren profesyonel ve güleryüzlü yaklaşımı sünnet konusundaki tedirginliklerimizi ortadan kaldırmaya yetti. Gerek operasyon sürecinde gerekse de daha sonraki kontrollerimizdeki ilgisi için çok teşekkür ederiz.
 • ay…k ( 31 Mayıs 2018 ) 
  5 aylık bebeğimin sünnetini yaptı hiç sıkıntı yaşamadık kesinlikle çok ilgili bir doktor inşallah böyle devam edersiniz başarılarınızın devamını diliyorum
 • sa…3 ( 31 Mayıs 2018 )
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  Kısa zaman önce Ağır Mesane Sendromu şikayeti ile Dr.Evren Işık Beye gittim . Hastalığım hakkında hem iyi teşhis hemde yapılan tetkikler gayet profesyonel ilerledi. Yıllardır kullandığım ilaçlara gerek kalmadı artık. Özel Can Hastahanesi ve özellikle Evren Işık Beye çok teşekkür ediyoruz. Bilgisine,tecrübesine ve insani yaklaşımına son derece güvenebilirsiniz. Hastalıkların zaman geçmeden en kısa sürede en iyi sonuçlar elde ederek ve özellikler iyi BİLGİLENDİRİLEREK birebir ilgilenen bir hekim. TEŞEKKÜRLER DR. EVREN IŞIK.
 • ha…7 ( 31 Mayıs 2018 )
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  hastanenin üroloji Dr.Enver bey tarafından bir ay evvel prostat operasyon i oldum. Çok şükür sağlığım yerine geldi.sayin dr beyden ve ekip uzmandan personelinden gayet memmun kaldigimi belirtmek isterim.iyi ki can hastanesi var.tesekkur ediyorum. hasan başkan
 • f….. ( 11 Mayıs 2018 ) 
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hem ameliyat oncesi hemde ameliyat sonrasi Evren hocamin ilgi alakasi bilgilendirmesi ve yonlendirmesi cok cok iyiydi. Kendisine tesekkur ederim.
 • hü…. ( 9 Mayıs 2018 ) 
  Yer:
  Özel İzmir Can Hastanesi
  Evren beye internet üzerinden böbrek taşı rahatsızlığı sebebiyle ulaştım. Küçük bir operasyonla taş kırıldı ve stent takıldı. Bu sıkıntılı dönemde evren beyin ilgisi tecrübesi ve bilgisiyle çok rahat bir süreç geçirdim. Bir gün önce stent çıkarıldı ve yine evren bey sayesinde uygulamam gereken perhizler ve ilaçlarla hızlı bir iyileşme dönemi yaşamaktayım. Hastahaneden ve Evren bey den çok memnun kaldım.
 • be…r ( 1 Mayıs 2018 ) 
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  Çok iyi bir hekim ve çok iyi bir insan olan Dr Evren Bey’e kendim güvenerek gittiğim gibi, tüm aile fertlerine, arkadaşlarıma ve yakın çevreme içtenlikle tavsiye edip yönlendiriyorum. Hepimiz de kendisinden son derece memnunuz. Hepimiz adına teşekkürler Dr Evren Bey. RTG.
 • aş…. ( 29 Nisan 2018 ) 
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  Ben 60 yaşında bir yıldır prostata mücadele ediyordum doktor değişikliğe karar verdim araştırma sonucu üroloji doktoru evren ışık beyle tanıştım Güler yüzlü sevecen ve konusunda son derece bilgili bir doktor önce beni bilgilendirdi bende kendisine güvenerek operasyona karar verdim son derece başarılı bir operasyon geçirdim daha sonra operasyon sonrası süreci de doktor evren ışık bey sayesinde başarılı geçirdim şimdi maşallah son derece sağlıklıyım dr.evren ışık bey çok teşekkürler sizin gibi güvenilir samimi Güleryüzlü bir insanla tanıştığıma çok memnun oldum….
 • g….. ( 27 Nisan 2018 ) 
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  Doktor beyin hastası ile iletişim tarzından muayene sürecini yönetme şeklinden oldukça memnun kaldım. Yaptığı tedaviden de şifa buldum. Hastane iyi bir ürolog seçmiş bu nedenle yönetimi kutlarım.Av. Dr. Gülşah Yılmaz
 • ze…i ( 20 Nisan 2018 ) 
  Yer: başka bir yer
  Evren Bey,le geçirdiğim bir rahatsızlık nedeniyle Denizli’de tanıştım. Evren Bey, hemen teşhis koyup tedaviyi gerçekleştirdi. Cana yakınlığı ve samimiyetle zaten odasına girdiğinizde de hemen iyileşmeye başlıyorsunuz. Ürolojik rahatsızlığı olanlara şiddetle tavsiye ederim.
 • g….. ( 20 Nisan 2018 )  
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  can hastanesine prostat Psa testi için gitmiştim dr evren ışık tarafından muayene oldum
  tekrar kontrole gidicem çok kibar güleryüzlü ilgili bir dr gördüm çok memnun kaldim tavsiye ederim kendisine çok teşekkür ederim. saygılarımı iletiyorum.
 • ut…u ( 20 Nisan 2018 ) 
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  Daha muayene olmadan maillesmistik hocam ile. Her şeyi tek tek en ince ayrıntısına kadar anlatti.Muayene de aynı şekilde.Gozunuz kapalı kendinizi emanet edebileceğiniz bir doktor. Teşekkürler. (Utku)
 • b….. ( 20 Nisan 2018 ) 
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  Böbrek ağrısı ve ara ara kum döktüğümden dolayı genel kontrol için gitmiştim.syn Evren Işık hocam öncelikle temiz,titiz,iyi dinleyen ve ayrıntıları kaçırmayan başarılı bir hekim.tedavimide başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra ağrılarımdan kurtuldum…Doktoruma çok teşekkürler ediyorum,başarılarının devamını diliyorum…
 • vi…, ( 19 Nisan 2018 ) 
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  çok memnun kaldık başarılı bir operasyonla sağlığıma tekrar kavuştum herkese tavsiye ederim çok iyi bir Dr kendisi
 • te…o ( 19 Nisan 2018 ) 
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  Evren bey konusunda son derece uzman bizi ameliyat öncesi çok iyi aydınlatti.bize her konuda yardımcı oldu.ameliyat öncesi ve sonrası son derece ilgi ve alakaliydi.bu konuda sıkıntısı olan herkes hiç düşünmeden gitmesini tavsiye ediyorum. Kendisine çok teşekkür ediyorum
 • b….. ( 19 Nisan 2018 ) 
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  Pozitif enerjiniz ve güven veren tavirlarinizla kritik anda yaptığınız operasyon sonrası yeniden sağlığıma kavuştum. Sizin gibi mesleğini severek yapan değerli bir hekim ile karşılaşmış olmak bizim için şans oldu. Teşekkür ediyorum.
 • y….. ( 19 Nisan 2018 ) 
  Evren bey arkadaş canlısı,pozitif ve işinin uzmanı. Beni her konuda aydınlattı ve güven verdi.Ameliyatim sorunsuz geçti 2 günün sonunda sosyal hayatıma dönebildim ve
  2 ayın sonunda ödemim geçti hiç ameliyat olmamış gibiydim.Kendisine birkez daha tesekkurlerimi iletiyorum.Kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorum.
 • h….u ( 19 Nisan 2018 ) 
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  Babamın rahatsızlığı için, tavsiye üzerine kendisine ulaştık. Hastalık ve süreç konusunda çok detaylı bilgi verdi. Sonrasında babam küçük bir operasyon geçirdi; operasyon sürecinde ve sonrasında da çok yardımcı oldu.
 • m….. ( 18 Nisan 2018 )
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  Babamın prostat sorunuyla ilgili olarak Dr. Evren Işık ile yollarımız tesadüf eseri kesişti ancak kendisi bizim büyük şansımız oldu. Babama koyduğu doğru teşhis ve doğru tedavi yöntemiyle kısa sürede sorununa çare oldu. Bu süreçdeki olumlu ve motive edici yaklaşımları,güler yüzlülüğü ve içtenliği, hastaya verdiği değer bu sıkıntılı süreci daha kolay atlatmamıza sebep oldu. Dr. Evren Işık bizim hayatımıza dokunan çok değerli ve kıymetli bir doktor…
 • s….. ( 18 Nisan 2018 )  
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  Merhabalar.Prostat şikayeti ile doktorumuza gittiğimde şikayetlerimi anlattım ayrıca bebek istediğimizide belirttim doktorumuzun dikkati ve hassasiyeti sayesinde varikosel teşhisimi koyup önce varikosel ameliyatı olmam gerektiğini bebek olduktan sonra prostat ameliyatımı olmamı söyledi, varikosel ameliyatımı başarılı bir şekilde gerçekleştirdi,(ameliyattan 4 saat sonra kalkıp yürüdüm)Prostat ameliyatımıda bebek olduktan sonra yapmayı planladı.İlgilerinden dolayı sayın Evren Işık beyefendiye çok teşekkür ederim.Şeref ŞENCAN
 • il…o ( 18 Nisan 2018 ) 
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  Evren beyi kardeşim sayesinde tanıdım.Penis eğriliği hastalığım vardı. 1aydır gitmediğim doktor kalmadı ve benim psikolojimi be beni rahatlatacak bir doktor bulamadım yani kendimi ameliyat masasına huzurlu, mutlu ve güvence altında girmemiz gerekir.En sonunda umudumu kesmiştim ki kardeşimin tavsiyesi üzerine ve araştırmalarım sonucunda Op.dr Evren ışık beye muayene oldum.Beni karşılaması,güler yüzlü,beni ve hastalığımı can kulağıyla dinlemesi,hastalığım ile beni aydınlatması beni çok mutlu etti. Ameliyat olmam gerektiğini ve ameliyat ile ilgili beni bilgilendirdi ve huzurlu,mutlu ve güvenli bir ameliyat oldum.Şu anda eğrilikle ilgili bir sorunum yok.Evren bey doktordan öte insan bilgili,kültürlü,insanları aydınlatan,bilgilendiren, kendini geliştiren ve mesleğini severek yapan değerli bir doktor.
 • öz…n ( 17 Nisan 2018 ) 
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  Sevgili Dr evren beyin gerek hastalık öncesi gerekte sonrası ilgi ve alakası güler yüzü hiç eksik olmadı.rahatlatıcı ve pozitif konuşmaları daha rahat bir tedavi süreci sağladı.operasyon surecim ve sonrasında hiç bir sıkıntı çekmedim.istediğim zaman ulasabildim.hersey için teşekkürler.
 • ba…ş ( 16 Nisan 2018 ) 
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  Prostat şüphesi ve idrarda farklilik suphesi ile bir kaç ay önce Evren beye başvurdum. Tetkikleri ayni gün icinde hızlıca tamamlayarak tedaviye başladık. Evren bey cok ilgili ve meslegine çok hakim bir doktor. Tedavide seçenekleri anlatarak sureci yonlendirmesi ve hasta takibi son derece memnun edici ve guven verici. Ürüner bir sorun yaşayan herkese tereddütsüz tavsiye ederim.
 • se…. ( 15 Nisan 2018 ) 
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  Bilgi ve deneyimine güvendiğim için ameliyat oldum.Tedavi süreci ve sonrası çok memnun kaldım, içtenlikle kendisine teşekkür eder, herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • m….. ( 15 Nisan 2018 ) 
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  1 yıldır hastane hastane dolaştıktan sonra videolarından takip etmiş oldugum sayın op. dr. evren ışık beyin özel can hastanesinde hizmet verdigini ögrendim ve ertesi güne randevu aldım beni doktor hasta ilişkisinden ziyade bir arkadaş edasında karşıladı bu durum beni çok rahatlatmıştı ilk günden hızlı teşhizi sayesinde tedaviye başladık ve ameleyatımı yaptı bir gece de misafir oldum hastanede şuan kendimi çok iyi hissediyorum kendisine sonsuz saygılarımı sunarım ayrıca belirtmeden geçemicem hastane personeli a dan z ye insanları ayırt etmeksizin çok ilgili ve alakalı hepsine çok teşekkür ederim saygılarımla. m. sarpdere
 • mk…y ( 14 Nisan 2018 ) 
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  Eşim varikosel ameliyatı oldu iyikide doktorumuz Evren beyle tanıştık ameliyat öncesi ve sonrası ilgi alakası harikaydı çok Harika bir doktor
 • cü…. ( 14 Nisan 2018 ) 
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  Biz çocuk sahibi olabilmek için bir takım testler sebebiyle hastanenisi ziyaret etmiştik. Bilgilendirme, takip ve aydınlatıcı yorumlarından ve tabiki samimi tavırlarindan son derece memnun kaldık.
 • al…m ( 14 Nisan 2018 )
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  Teşhis ve tedavi seçeneklerini sunumu ve kararlı güven veren tutumu yaşadığım süreç evren beyi haklı çikardı özgüveni harika.
 • ay…r ( 14 Nisan 2018 ) 
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  Ağrılarım olduğu için gittim. Doktorumdan ilgi ve mutevaziliginden cok memnun kaldim cok tesekkur ediyorum
 • to…u ( 14 Nisan 2018 ) 
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hocam gerçekten 4×4 lük bir beyefendi&doktor. Oğlumun sünnetini en ufak sıkıntısız, oğlumun motivasyonunu en üst seviyede tutarak yaptı. Ayrıca sünnet ve cinsel yaşamlada ilgili hoş sohbetten dolayı çok teşekkür ederim.
 • la…u ( 14 Nisan 2018 )
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  Eşimin sağlık sorunları ile ilgili olarak teşhis, ameliyat ve tedavi sürecinde herzaman doyurucu bilgilendirme yapmıştır. Hasta yakını ve dr. ilişkileri nedeni ile de başarılı bir hekimdir.
 • s….. ( 14 Nisan 2018 ) 
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  Semtimizde yeni acılan Can Hastanesine yeni olduğu için prostat sıkıntım yüzünden gittim.üroloji uzm.opr.dr.Evren Işıkla tanıştım.Bana sikintimla ilgili yaklaşımı,tedavi süreci,tedavi ile ilgili detay izahat beni çok mutlu etti ve ona güven duydum.Ameliyat sürecim ,sonrası yakın ilgi alaka beni ve ailemi son derece mutlu etti tüm arkadaşlara tavsiye ettim ve etmekteyim.Teşekkür ederim.Evren hoca.
 • şa…p ( 14 Nisan 2018 ) 
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  Böbrek taşımın alınması için gösterdiği olağanüstü başarısından dolayı doktorumu kutluyorum. Doktor bey demiyorum doktorum diyorum, bana bu samimiyeti ve yakınlığı gösterdiği için. Çok teşekkür ediyor ve başarılı meslek hayatının devamını diliyorum. Şahap Dereli
 • g….. ( 14 Nisan 2018 ) 
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  Üroloji bölümüyle alakalı çok doktor gezdim ancak Evren doktor gidilebilecek en iyi doktorlardan birisi. Evren beye ilgi alaka ve mesleki bilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. Çok memnun kaldım. Terettüt etmeden herkes gidebilir tecrübe sahibi olarak tavsiye ediyorum.*****
 • a…..( 12 Nisan 2018 ) 
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  Izmır can hastanesinde ameliyat oldum başta op dr evren ışık hocama sonsuz teşekkür ederim göstermiş olduğu ilgi ve alâka taktire şayan iyiki varsınız ayrıca can hastanesininin böyle değerli bir hekime sahip olduğu için kutlarım başarılarınız daim olsun Ahmet Yalça
 • ke…. ( 2 Mart 2018 ) 
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  4,5 aylık oğlumuz idrar yolu enfeksiyonu geçirmişti. Evren bey gerek hastalığın iyileşme sürecinde gerekse sonrasında karar verdiğimiz sünnet operasyonunda çok profesyonel bir şekilde en kısa zamanda müdahalede bulunarak sağlık sorunlarını çözüme kavuşturdu. Sünnet operasyonu çok başarılı geçti ve 2 günde iyileşti oğlumuz.
 • bi…u ( 12 Ocak 2018 ) 
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  Hastane çok temiz.Tüm personel güleryüzlü ve işini biliyor.Ameliyat oldum, iki gün hastanede yattım.Başarılı bir ameliyattı.Op.Dr.Evren IŞIK ,hızlı ve doğru karar veren bir operatör.Sıhhatime kavuştum.Kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum.B.UTKU
 • sr…z ( 22 Aralık 2017 ) 
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  Evren Işık hocama şehir dışından araştırmalarım sonucunda internetten ulaştım.Hayatımı olumsuz yönde etkileyen penis eğriliği problemi ile kendisine başvurdum.Hastalığımın teşhis,tedavisi ve sonrası hakkında her türlü merak ve kuşkularımda beni bilgilendirip ve nasıl yol izleyeceğimizi anlattı.Kısa sürede zaman kaybetmeden ameliyata karar verip başarılı bir operasyon gerçekleştirdi.Bu tarz sıkıntı ve problemleri olanlar hiç çekinmeden hocama başvursunlar.Evren hocam yüksek bilgi birikimi, alanında son derece uzman, yetenekli, genç ve başarılı bir doktordur kendisi.Hastalığımın tedavisi sırasında göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum.
 • be…6 ( 18 Aralık 2017 ) 
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  Cok mukemmel bir doktor Evladimizi sunnet ettirdik.Bu kadar ilgi alaka kontrol hic bir doktorda görmedik.Evimize kadar gelip evladimizi kontor ederek ne kadar dogru tercih yaptigimizi anladik.Tesekkur ederiz doktorumuza ayrica hastane ve ekip arkadaslarda ayri harikaydi
 • ha…1 ( 17 Aralık 2017 ) 
  Yer: Özel İzmir Can Hastanesi
  Oğlumuzu sünnet ettirdik prematüre doğdu cok kucuktu korkularimiz endişelerimiz cok fazlaydi hocamiza cok tesekkur ederiz bizi bilgisi ve guleryuzu ile cok rahatlatti cok memnun kaldik agri sizi şişlik hicbir problem yasamadan sorunsuz bir sunnet gecirip cok rahatladik çok teşekkur ederiz
 • mu…ğ ( 11 Mart 2017 ) 
  İşini en iyi yapan doktorlardan bi tanesi konuşmasıyla güven veren sürekli ilgilenen mükemmel bir sağlıkçı
 • ke…i ( 1 Nisan 2016 ) 
  güler yüzlü,babacan,güvenilir,kendisini yenileyen,yeniliklere açik,alanında son derece başarılı bir doktor,hasta ile kendisi arasında kuruntu ve kibir olmayıp bir abi kardeş ilişkisi yaratan ve hastaya güven sağlayan hastayı hastalık psikolojisinden tamamen uzaklaştıran alanında kendisini çok iyi geliştirmiş sorduğum her soruya hiç sıkılmadan net cevaplar vererek beni aydınlatan bir hekim olarak kendisini tanıma fırsatım olduğu için çok memnunum. Sayesinde kendimi endişe ve tereddütten kurtarıp doğru bir şekilde yönlendirdi. Allah bu gibi hekimlerimizi başımızdan eksik etmesin
 • be…. ( 16 Şubat 2016 ) 
  Evren hocama internet araştırmalarım sonucu ulaştım penis eğriliği problemim vardı ben konyada yaşıyorum hocam denizlide görev yapıyor sağolsun bana çok yardımcı oldu ben denizliye ulaşmadan bütün tedavi hazırlıklarım yapılmış durumdaydı 1 haftaya yakın bir zaman denizlide kaldım hocamın gerek bilgisi uzmanlığı, gerekse hoşgörülü mütavazi yaklaşımları beni çok rahatlattı. tedavimi oldum ve sağlık durumum şuan gayet iyi herkese tavsiye ederim. Evren hocamın hakkı ödenmez gece gündüz demeden benimle ilgilendi herşey için çok ama çok teşekkür ederim
 • bu…0 ( 10 Ekim 2015 ) 
  Şimdiye kadar kafamda çizdiğim doktor profilinin çok üstünde bir doktor. Muayene başlangıçından bitişine kadar bizlere gösterdiği güleryüz, hoşgörü ve insancıl yaklaşımından dolayı kendisine çok tskr ediyorum. Bilgi ve birikimine çok güvendiğim bir doktor. 5 yıldızı fazlasıyla hakediyor. 10/10/2015 Necip Erbaş
 • ez…i ( 26 Mayıs 2015 ) 
  Bilgisini sadece kendisi için değil ilgisi ile hiçbir rahatsızlığı küçümsemeden herkese karşı kullanan ve hastalarını takip eden bir doktor olarak Devlet Hastanelerimizde artması temennimle,
 • em…r ( 20 Mart 2014 ) 
  İnsanları telkin etmede son derece başarılı bir doktor. Öyle boşuna insanı telaşa sokmadan sakin ve oldukça ayrıntılı bir şekilde açıklamalar yapıyor. Şiddetle öneriyorum.